block 1

Darnus
Grąžinimo politika

arrow

Kiekviena įmonė turi įtaką jo apylinkėse ir aplinkai. Tuo lempairsviesa mes labai gerai žino mūsų poveikį. Mes manome, atsakingas teigiamai prisidėti ir daryti tai geriau kiekvieną dieną. Nes ten yra didelis padidėjimas interneto vartotojams, tai yra būtina siekiant išlaikyti tvarų grąžinimo politiką per mūsų organizaciją. Daugiau pardavėjai priemonėmis daugeliu atvejų daugiau sugrįžo produktus. Tai labai kenksminga, kurį papildomo transporto aplinką.

Mes continuesly pabandyti sumažinti šias deklaracijas. Mes tai darome aprašyti mūsų produktus, kaip geriausiai, kaip geriausiai, kaip galime ir pateikti aiškius produktų vaizdus. Mes supakuoti mūsų produktus, kaip kompaktiškas, kaip įmanoma sumažinti žalą vežant. Kompaktiškas produktas taip pat užima mažiau vietos transportuojant, todėl mes galime suteikti daugiau paketus viename važiuoti į mūsų išlaisvintojas.


Kiek CO2 mes naudojame tada?

Ar žinote, kad vieną važiavimą su normaliu lengvąjį automobilį 100 km, todėl visas 0:02 tonų teršalų?

CO2 yra natūraliai dujų turime mūsų atmosferą šiltas žemę. Dujų saugomi iškastinio kuro ir išleido degimo metu; Pavyzdžiui, mūsų sunkvežimių ir lengvųjų automobilių variklio. Problema yra tai, kad mes turime per daug CO2 atmosferoje ir kad veikia mūsų klimatą. Sodinant medžius, mes galime vėl išskleisti CO2 iš oro. CO2 būtent susideda iš anglies (C) ir deguonies (O2). Medžiai saugoti anglies natūraliai ir suteikia deguonies laisvųjų. Kai mes kirsti medžius ir sudeginti saugomas CO2 yra išleistas dar kartą. Todėl svarbu, kad mes augalų miškai ir apsaugoti juos taip pat.

block 7

Kiekvienam grąžinimo mes paaukoti Olandijos pamatų Medžiai visiems remiant tvarios aplinkos ir sumažinti CO2 emisiją.

Patarimai, kaip sumažinti savo CO2

Jūs pats taip pat gali prisidėti prie tvarios aplinkos. Jūs galite sąmoningai galvoti apie pirkinį ir ne tik grąžinti viską neapgalvotai. Be to, mes visada suteikti informaciją apie mūsų parduotuvę apie mūsų produktus Emisijos. Žinoma, mes darome viską, kad sumažinti savo anglies pėdsaką kartu. Geriausias rezultatas yra, kai mes dirbame kartu sukurti geresnę aplinką!

Antrasis šansas

Kai klientai padaryti grąžinti produktą, jie nėra retransliuojamas (ty kaip nauja parduota) kitam klientui arba sunaikinti. Jie suteikė antrą gyvenimą mūsų outletstores Nyderlanduose. Kai grįžta grįžti į mus, jie pirmą kartą atliktas kokybės patikrinimą. Čia jie tikrinami, remontuojami, jei reikia. Atliekos labai gerai atskirti ir, jei įmanoma, perdirbti. Patvirtinus produktai eiti į mūsų realizavimo parduotuvėse Breda ir Zaandam. Čia klientai gali pirkti pigius Prekė antrą galimybę už puikią kainą. Klientas laimingas ir aplinka laimingi!

block 7