Pratęsta garantija

Kodėl verta rinktis pratęsta garantija?

Pratęsta garantija suteikia jums trejų metų papildomą saugumą, be dvejų metų įstatymų numatytos Europinės garantijos. Tai reiškia, kad šiuo laikotarpiu būsite apsaugoti nuo trumpojo jungimo, vandens ir bet kokių kitų defektų, kurie gali pasitaikyti su šviestuvu. Visų pirma, tai suteiks jums ramybės. Nes bet kokiu atveju, mes niekada neapsunkinsime jums gyvenimo.

Įstatymais nustatytas garantinis laikotarpis Trejų metų pratęsta garantija
Dveji metai Penkeri metai

 

Kaip pratęsta garantija mane apsaugo?

 

Trumpojo jungimo žala

Trumpasis jungimas gali įvykti akimirksniu. Taip dažnai nutinka, kai jungiant lempą susiliečia vienas ar keli elektros laidai. Tai gali sugadinti jūsų gražią lempą. Ar tai įtraukta į įstatymų numatytą garantiją? Ne, bet su 3 metų papildomo draudimo paketu jums nebereikia dėl to jaudintis.

 

Nukritimo ir smūgio žala

Nelaimingi atsitikimai įvyksta nepranešę iš anksto. Ar netinkamai pritvirtinote šviestuvą, ar dėl kokios nors kitos priežasties jūsų šviestuvas buvo sugadintas? Tai labai nemalonu. Laimei, mūsųpratęsta garantija padengia net nukritimo ir smūgio žalą. Tada galėsite pakeisti savo gaminį nauju.

 

Vandens žala

Ar jūsų lempa buvo pažeista dėl sąlyčio su vandeniu? Tada galėsite pakeisti savo gaminį nauju. Žinoma, tikimės, kad lempą pastatysite tik toje vietoje, kuriai ji skirta. Jei tiksliai nežinote, kur kokią lempą dėti, daugiau informacijos rasite mūsų straipsnyje apie IP reikšmes.

 

Nepakeičiamas LED

Nepakeičiamas LED reiškia, kad lempa jau integruota į šviestuvą. Šviestuvo modulis yra pritvirtintas prie lempos. Taigi, nereikia užsakyti atskiros lemputės kartu su įsigyta lempa. Šio LED modulio negalite išimti iš lempos, todėl negalite ir pakeisti. Tai labai erzina, jei lempa sugenda. Naudojant pratęsta garantija, jums taikoma garantija ir gausite iš mūsų naują lempą.

 

Ar galiu gauti pratęsta garantija su kiekvienu produktu ir kiek jis kainuoja?

Ne Gaminiams, kurių kaina mažesnė nei €25,00, garantijos paketas netaikomas, taip pat lemputėms ir priedams. Jei prekė atitinka sąlygas, pratęsta garantija kainuoja 15% prekės kainos, bet ne mažiau kaip €10,00. Prie kiekvienos prekės nurodoma, ar su ja galima įsigyti papildomą pratęsta garantija.

 

Kaip galiu įsigyti pratęsta garantija?

Rinkdamiesi prekę, turite galimybę prie savo pirkinių krepšelio pridėti Papildomo pratęsta garantija. Galite pažymėti šią parinktį. Pratęsta garantija pridedamas prie jūsų užsakymo tada, kai tęsiate užsakymo procesą. Žinoma, pasirinkti pratęsta garantija nėra privaloma.

 

Kaip grąžiname pinigus už sugedusią lempą?

Jei jūsų gaminys sugedęs ir pasirinkote papildomą pratęsta garantija, jums nieko nereikia daryti. Kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą. Papasakokite, kas atsitiko, pridėkite nuotrauką ir atsiųskite mums savo vardą ir adresą. Tada galėsime iš karto pamatyti, ar jums taikomas pratęsta garantija.

Jei suksime pritaikyti jums draudimą, bus įvykdyti sekantys punktai

  1. Pagal papildomą draudimą mes visada suteikiame jums tą pačią prekę
  2. Jei tos pačios prekės nebebus, mes suteiksime jums lygiavertę prekę
  3. Jei nėra lygiavertės prekės, gausite pirkimo vertės kreditą
  4. Mes jums negrąžiname pinigų
  5. Apgaulės atveju, „lempairšviesa“ turi teisę vienašališkai anuliuoti pratęsta garantija ir proporcingai nuskaičiuoti draudimo paketo pirkimo vertę.