Projekciniai šviestuvai

Įvairovė projekto apšvietimo galima įsigyti už jūsų biuro, mažmeninės prekybos vietos, pop-up parduotuvėse arba šou!
Projekciniai šviestuvai
1740 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis
    • Nemokamas pristatymas nuo 70 €
    • 30 dienas grąžinimo politika
    • Nemokamas grąžinimas
  1. Interjero savaitės

1740 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis

Projektų apšvietimas

Bet komercinė nuosavybė turi gerą ir pakankamai apšvietimas, gauti tinkamą šviesą savo parduotuvę, restoraną, galeriją ar šou kambaryje svarba yra labai svarbus siekiant užtikrinti sveiką ir produktyvią aplinką. Minkštas ir ne apakinti šviesos reikia išlaikyti koncentraciją ir bendra gerovė veiksmingą vietą. Su mūsų asortimentą lubų žiburiai, pakabukas šviesos ir LED prožektoriai esate tikri, kad rasti idealus ir tinkamą komercinę šviesą jūsų poreikius. Žr mūsų asortimentą tradicinių, retro ir art deco stiliaus lempos Jūsų verslui!

 

Praktiškas ir funkcionalus komercinės apšvietimas

Ar turite mažos ar didelės namus ar verslą, labai svarbu, kad plotas yra tolygiai ir gerai apšviesta platinti šviesos visi aplink. Kelio apšvietimas yra akivaizdus ir idealus pasirinkimas, jei erdvė yra ribota, bet reikia geros platinimo apšvietimas, su reguliuojamu ir kilnojimosi prožektorius Galite naudoti šias parduotuvėse mesti subalansuotą šviesos ir tiesioginės šviesos apsaugotoje, kad tam tikrose srityse. Ieškote atsargus, bet galingas apšvietimas, kaip apie mūsų LED prožektorius ar nišoje žibintai, dekoratyvinis apšvietimas su galingu šviesos srautas. sutelkti dėmesį į meno kūrinį už galerijose arba pažymėkite daiktų parduotuvės langą. Pakabukas žiburiai yra idealus būti pakabintos restoranuose, suteikia gražus ir šiltas tiesioginį apšvietimą ir įrengti pakankamai šviesos stiprumą kontroliuoti šviesos intensyvumą, kaip apie stalinės lempos savo bare ar stalo suteikti jaukią aplinką. Sieniniai šviestuvai Jūsų salonas, reguliuojamas dėmesio arba aukštyn ir žemyn lengvesni mesti šešėlių atmosferos apšvietimo ar tiesiog pabrėžti objektą.

Saugumas yra svarbus, kai kalbama apie išlaikyti savo biurą, pamatyti mūsų asortimentą judesio detektoriai ir potvynių žiburiai su PTA garažas ar automobilių stovėjimo aikštelėse. Sujungti funkcionalumą ir dizainą, kai jis ateina į jūsų komercinės ar turto ploto, naudojimo ekonomiškai efektyvių LED apšvietimas labiau taupyti energiją ir ilgesnis šviesos, aiškų pranašumą, lyginant su tradiciniais ir standartinis apšvietimas, neišskiria šilumos ir gali sutaupyti iki 80 % nuo savo sąskaitas už energiją. Pasirinkite dizainą ir stilių, mūsų modernias, pramoninis ir Art Deco skirtos lempos ne tik gyvinti savo biurą spalvos, bet taip pat teikia savo darbo projektą ar komercinės patalpos pakankamas apšvietimas reikia!

 

Reikia pagalbos ieškant šviesos projektui? Leiskite mums padėti jums.

Tuo lempairsviesa.lt rasite didelį pasirinkimą lempos ir apšvietimas, todėl pasirenkant tinkamą šviesą, kuri tinka jūsų komercinės ar projektas gali įrodyti sunkumų tiek. Padėti ir suteikti Jums su atitinkamos informacijos jums reikia, susisiekite per mūsų pokalbių paslaugą pateikti savo klausimą ir gaukite asmeninį atsakymą. Taip pat galite mums paskambinti arba rašykite mums padėti Jums rasti idealus ir tinkamas apšvietimas.

new

Nauji gaminiai