Išmanus apšvietimas

Išmanus apšvietimas

Išmanieji šviestuvai laukui ir vidui lempairsviesa galite įsigyti išmaniuosius šviestuvus kiekvienam kambariui. Kontroliuokite išmanųjį apšvietimą telefonu, planšete ar „Google home“ ir mėgaukitės nuostabių WiFi valdomų šviestuvų patogumu!

Išmanus apšvietimas
197 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis
    • Nemokamas pristatymas nuo 70 €
    • 30 dienas grąžinimo politika
    • Nemokamas grąžinimas
  1. Interjero savaitės

197 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis

Mėgaukitės išmaniaisiais šviestuvais savo interjere!

Pirkite išmanųjį apšvietimą lempairsviesa! Mūsų išmaniuosius šviestuvus lengva naudoti per savo namų WiFi tinklą. Įjunkite išmaniuosius WiFi šviestuvus telefonu, „Google Home“ arba planšetiniu kompiuteriu sėdėdami ant sofos. Ar gi tai ne nuostabu? Išmanusis apšvietimas yra idealus sprendimas, jei ieškote daugiafunkcio apšvietimo, galinčio apšviesti jūsų namus patraukliai ir funkcionaliai.

 

Išmanusis apšvietimas vidui ir laukui

Galite mėgautis išmaniuoju apšvietimu ne tik viduje – svetainėje, miegamajame arba virtuvėje, bet taip pat ir lauke. Pavyzdžiui, galite saugiai apšviesti sodą išmaniuoju WiFi apšvietimu įjungdami truputį ryškesnį apšveitimą. Ar ilgiau pasėdite sode malonų vasaros vakarą? Tada galite išbandyti komfortišką atmosferinį apšvietimą su WiFi šviestuvais. Taigi, mėgaukitės kiekviena papildoma akimirka su išmaniaisiais šviestuvais.

 

Turite klausimų dėl išmaniojo apšvietimo?

Rasti tinkamus išmaniuosius šviestuvus ne visada lengva. Dėl visų klausimų apie WiFi šviestuvus galite kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių. Esame tikri, kad kartu galėsime rasti puikų išmanųjį šviestuvą tiek vidui, tiek laukui. Nedvejodami kreipkitės į mus ir raskite idealų WiFi šviestuvą savo interjerui!

new