Šį pavasarį įsigykite visą naują apšvietimą su mažiausiai 20 % nuolaida

Išmanus apšvietimas

Išmanusis apšvietimas patalpoms ir laukui

lempairsviesa galite įsigyti išmanųjį apšvietimą kiekvienam kambariui, mūsų asortimente yra ir prie Wi-Fi jungiamų šviestuvų, ir išmaniųjų lauko šviestuvų. Lengvai valdykite išmaniuosius LED šviestuvus telefonu, planšetiniu kompiuteriu ar Google Home priemone: patogiai išsirinkite nuostabius belaidžiu ryšiu valdomus šviestuvus pas mus!

Išmanus apšvietimas
182 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis
    • Nemokamas pristatymas nuo 400 €
    • 30 dienų grąžinimo politika
  1. pavasara atlaide

182 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis

Mėgaukitės išmaniosiomis lempomis savo interjere!

Išmanųjį apšvietimą galite įsigyti iš lempairsviesa Mūsų išmaniosios lempos lengvai valdomos naudojant jūsų namuose esantį Wi-Fi tinklą.Išmaniąsias Wi-Fi lempas įjunkite telefonu, Google Home priemone arba planšetiniu kompiuteriu būdami ant sofos. Puiku, ar ne? Išmanusis apšvietimas yra puikus sprendimas, jei ieškote daugiafunkcinio apšvietimo, galinčio apšviesti jūsų namus ir patraukliai, ir funkcionaliai.

Išmanusis apšvietimas patalpose ir lauke

Išmaniąja lempa galite mėgautis ne tik svetainėje, miegamajame ar virtuvėje, bet ir lauke. Pavyzdžiui, galite saugiai apšviesti savo sodą išmaniuoju šviestuvu parinkdami kiek ryškesnį lauko apšvietimą. Tvankius vasaros vakarus vis dar leidžiate sode? Tuomet galite rinktis jaukų, nuotaiką kuriantį apšvietimą naudodami WiFi šviestuvus. Tad labiau mėgaukitės kiekviena akimirka naudodamiesi išmaniosiomis lempomis.

Turite klausimų apie išmaniuosius (LED) šviestuvus?

Rasti tinkamą išmaniąją lempą ne visada paprasta. Visais klausimais apie WiFi lempas galite kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių. Kartu pasirūpinsime, kad būtų rasta tobula išmanioji lempa tiek patalpai, tiek laukui apšviesti. Drąsiai susisiekite su mumis ir raskite tobulą išmaniąją lempą savo interjerui!

new

Nauji gaminiai