Grindinio šviestuvai

Platų žemės prožektoriai rasti čia!
Grindinio šviestuvai
5 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
5 prekės
Filtrai
Set Descending Direction

Lauko žemės prožektoriai

Lauko žemės ir paklotai prožektoriai idealiai, kai jums reikia šviesos jokio lauko plotą, pavyzdžiui, savo sode ir vairuotojo būdu. Tačiau, mūsų lauko žemės ir paklotai prožektoriai neturi būti tik gauti šviesos, bet ji taip pat gali būti, kad jūs norėtumėte apšviesti savo sode gėles, medžius ar sienos kartu su savo paklotai srityje. Mes turime platų asortimentą įvairių lauko žemės apšvietimas, pavyzdžiui, smaigalys žemės dėmės išryškinti medžių, gėlių ir sodo reikmenų lova potinkinis LED prožektorius už ilgesnis ir labiau energiją taupančių saulės žemės prožektorius su judesio davikliais, kur saulė energijos įgaliojimai šviesą. Mes taip pat turime rinkiniai žemės prožektorius RGB spalva keičiasi lemputės pridėti spalvų jūsų lauko srityje! Užsisakykite lauko žemės ir paklotai žibintai su mumis šiandien!

Įleidžiamas LED ir Saulės žemės žibintai visi rasti čia!

Rasite lauko žemės ir paklotai žibintai įvairovė, kad yra tikrai patenkinti Jūsų poreikius! Užpildykite savo sode ar kelias su potinkinis žemės LED prožektorius, kurie šiltai balta arba RGB spalvos keičiasi nišoje žemės žibintai, dekoratyvinis apšvietimas Jūsų paklotai srityje. Mūsų Driveway ir kelias žemės salono apšvietimas gali imtis automobilio svoris leidžia jums matyti tamsoje, kai jūs vairuojate iki. Kodėl gi ne atsisakyti LED prožektorius, kuris truks daug ilgiau ir yra labiau energiją taupančių, sutaupyti pinigų! Per trumpesnių dienų per metus mes reikia daugiau apšvietimo tai kodėl gi ne pasirinkti mūsų Saulės žemės dėmės su judesio davikliais arba derinamų ir kilnojimosi žemės apšvietimas, kad jūs galite nukreipti apšvietimas, kur jums reikia. Su savo atsparus ir vandens įrodymas žarnas, yra daug lauko žemės prožektoriai svyruoja nuo IP44s-IP67s priklausomai nuo to, kur norite juos montuoti. Žr mūsų asortimentą lauko sieniniai šviestuvai, pakabukas lempos ir dekoratyvinis apšvietimas komplimentų savo žemės ir paklotai šviesos!

Reikia pagalbos ar patarti, kai kalbama apie žemės ir paklotai žibintai?

Tuo lempairsviesa.lt pamatysite, kad yra visada padeda pasiruošę padėti jums rasti lauko įžeminimo dėmesio. Jūs galite susisiekti su mumis elektroniniu paštu, pokalbių ar galite paskambinti mums. Mes siūlome nemokamą patarti ir mes padėsime jums gauti tinkamą šviesos jums.

new