Kryptiniai lauko sviestuvai

Check out mūsų asortimentą lauko prožektorius tiesiogiai prieinami jums, kad šiandien!
Kryptiniai lauko sviestuvai
88 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis
    • Nemokamas pristatymas nuo 70 €
    • 30 dienas grąžinimo politika
    • Nemokamas grąžinimas
  1. Interjero savaitės

88 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis

Lauko prožektoriai

Lauko prožektoriai idealiai, kai jums reikia šviesos jokio lauko plotą, pavyzdžiui, savo sode ir vairuotojo būdu. Tačiau, mūsų lauko prožektoriai neturi būti tik gauti šviesos, bet ji taip pat gali būti, kad jūs norėtumėte apšviesti savo sode gėles, medžius ar sienos. Mes turime platų asortimentą įvairių lauko dėmės, pavyzdžiui, Spike akiratyje, kur jūs jį prisekite į žemę, kad LED prožektorius ilgiau trunkantis ir labiau energiją taupančių saulės prožektorius, kur saulės energijos galias šviesą. Kaip apie kai kurias mūsų sienos dėmės, kurios yra lengva montuoti ir sukuria funkcija šviesą nuo jūsų sienos arba RGB spalvos besikeičiančios šviesos pridėti spalvų jūsų sode! Užsisakykite lauko prožektorius ne lempairsviesa.lt!

 

Įleidžiamas LED ir žemės prožektoriai visi rasti lempairsviesa.lt!

Rasite didelę kolekciją įvairių lauko prožektorius, kad yra tikrai patenkinti savo reikalavimus ne lempairsviesa.lt! Užpildykite savo sodą su potinkinis prožektorių, kurie šiltai balta arba RGB spalvų keičiant žemės dėmės, kurios gali imtis automobilio svorį savo Driveway. Kodėl gi ne pasirinkti LED prožektorius, kuris truks daug ilgiau ir yra labiau energiją taupančių, sutaupyti pinigų! Per trumpesnių dienų per metus mes reikia daugiau apšvietimo tai kodėl gi ne pasirinkti aukštyn ir žemyn sienų prožektorius su judesio davikliais ar potvynių žiburiai tiems tikrai tamsių aplink jūsų namus ar pastate. Užpildykite galutinio išvaizdą su mūsų šviesų abiejų patalpose ir lauke!

 

Reikia pagalbos ar patarimo, kai kalbama apie LED prožektorius?

Tuo lempairsviesa.lt pamatysite, kad yra visada padeda pasiruošę padėti jums rasti lauko prožektorius. Jūs galite susisiekti su mumis elektroniniu paštu, pokalbių ar galite paskambinti mums. Siūlome nemokamas konsultacijas ir mes padėsime jums gauti tinkamą šviesos jums.

new

Nauji gaminiai