Arkinės lempos

Didelis asortimentas įvairių Arc grindų lempos prieinama dabar!
Arkinės lempos
26 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
  • Nemokamas pristatymas nuo 70 €
  • 30 dienas grąžinimo politika
  • Nemokamas grąžinimas
 1. Interjero savaitės

 2. Plieninis-lankas-XXL-lanko-lempai
  Plieninis lankas XXL lanko lempai
  A
  149,00 € 116,00 €
26 prekės
Filtrai
Set Descending Direction

Renovuojant ar remodeling jūsų vonios kambarys?

Naujas vonios lubų lempa gali tapti savo naują vonios akcentas. Su mūsų didele atrankos vonios lubų žiburiai, turėsime puikią vieną jūsų poreikius. Nuo aptakus Įleidžiamas vonios lubų žiburiai daugiau dekoratyvinis vienetų, naudojant LED lemputes garantuoja mažą energijos suvartojimą. Check out mūsų kolekcija stilingu vonios kambario lubų lempos ne lempairsviesa.lt

 

Elegantiškas ir praktiškas vonios lubų lempos komplimentas jūsų vonios kambarys.

Kiekvienas kambarys yra skirtingas ir kiekvienas turi savo unikalų stiliaus pojūtį. Jūsų vonios kambarys lubų lempa tikrai gali nustatyti toną bandote sukurti. Įgilintų vonios lubų šviestuvai yra populiarus pasirinkimas ir mūsų būna daug spalvų, kad tiktų jūsų spalvų schemą. Arba jums gali būti ieškote daugiau klasikinis sprendimas, kuriame mes turime didelį asortimentą IP44 vonios lubų žiburiai pasirinkti. Akį traukiantis variantas komplimentas jūsų vonios kambarys yra naršyti mūsų IP44 pakabukas lempos. Naudojant kombinuotą rinkinį 2 arba 3 lempų galima sukurti įdomų centrą į vieną vonios kambarį, arba gal sumaišoma ir suderinti su kitomis vonios jūsų namuose. Rasti vonios lubų lempa, kuri yra IP54 arba didesnis, ir jūs galite turėti stulbinantį to viduje savo dušu. Mes turime didelį asortimentą vonios lubų lempos jums pasirinkti iš. Pažvelkite dabar!

 


Reikia pagalbos ar patarimo, kai jis ateina į pasirenkant vonios lubų lempos?

Tuo lempairsviesa.lt pamatysite, kad yra visada padeda rasti padėti jums rasti tinkamą lempa. Jūs galite susisiekti su mumis elektroniniu paštu, pokalbių ar galite paskambinti mums. Siūlome nemokamas konsultacijas ir mes padėsime jums gauti tinkamą šviesos jums.

new