Gaukite bent 20 % nuolaidą viskam*

Kryptiniai šviestuvai

Gražūs kryptiniai šviestuvai namams
Kryptiniai šviestuvai
677 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis
 1. Šiuolaikinė-dėmėta-juoda---„Tuba-1“
  Šiuolaikinė dėmėta juoda - „Tuba 1“
  34,95 € 27,96 €
  Of bespaar 40% als je er 12 koopt
  Turime
  • Nemokamas pristatymas nuo 400 €
  • 30 dienų grąžinimo politika
677 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis

Kryptiniai šviestuvai kaip bazinis apšvietimas

Taškinius šviestuvus, dar vadinamus ant paviršių montuojamais šviestuvais, lempairsviesa siūlo įvairių tipų. Kryptiniai šviestuvai gali būti LED technologijos arba halogeniniai. Beveik visi kryptiniai šviestuvai yra reguliuojami. Tokiu būdu galite nukreipti šviesą ten, kur norite, ir labiau išryškinti tam tikrą kambario dalį – pavyzdžiui, skaitymo kampelį. Kryptinius šviestuvus su keliais reguliuojamais prožektoriais galima naudoti siekiant tolygiai paskirstyti šviesą visoje patalpoje. Turime įvairių dydžių kryptinių šviestuvų: ir mažų kryptinių šviestuvų, ir didelių.

Kryptiniai šviestuvai bet kokiam stiliui

Nesvarbu, kokį gyvenimo būdą norite išreikšti savo interjere, pasirinkę, pavyzdžiui, juodus kryptinius šviestuvus galite užtikrinti gražų šviesos paskirstymą. Naudodami šiuos kryptinius šviestuvus, galite labiau išryškinti tam tikrus būsto kampus ar objektus. Pavyzdžiui, galite akcentuoti svetainėje esantį paveikslą panaudodami gražų įleidžiamą kryptinį šviestuvą. Kryptinis šviestuvas ne tik duoda kambariui šviesos, bet ir pagyvina visą jūsų interjerą. Suteikite savo interjerui dar daugiau jaukumo pasirinkę šiuos gražius kryptinius šviestuvus iš lempairsviesa. Pasirinkite reguliuojamo ryškumo kryptinį šviestuvą ir galėsite visada sukurti tobulą atmosferą, arba rinkitės itin mažai elektros sunaudojančius LED kryptinius šviestuvus.

Reikia pagalbos surandant idealų kryptinį šviestuvą?

Kryptiniai šviestuvai būna įvairiausių formų ir dydžių. IP vertė yra bent IP44, todėl mūsų asortimente rasite ir tobulus kryptinius šviestuvus savo vonios kambariui! Įsigyti idealų kryptinį šviestuvą gali būti nelengva, tačiau mūsų klientų aptarnavimo skyrius mielai padės. Drąsiai susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi naudodamiesi pokalbių funkcija, telefonu arba el. paštu ir mes atsakysime į visus jūsų klausimus.

new