Kibernetinė savaitė! Bent 25 % nuolaida viskam* >

Išmaniosios lemputės

Tegu šviestuvai būna išmanūs – rinkitės išmaniuosius šviesos šaltinius!

lempairsviesa yra vieta įsigyti išmanųjį šviesos šaltinį, atitinkantį jūsų šviestuvą. Visada rasite išmanųjį šviesos šaltinį, telpantį į jūsų šviestuvą, nes siūlomas platus išmaniųjų šviesos šaltinių su skirtingais cokoliais asortimentas. Tinka tiek vidaus, tiek lauko apšvietimui!

Išmaniosios lemputės
20 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
    • Nemokamas pristatymas nuo 400 €
    • 30 dienų grąžinimo politika
20 prekės
Filtrai
Set Descending Direction

Paverskite savo namus išmaniais pasirinkę išmaniuosius šviestuvus

Išmaniosios apšvietimo sistemos tampa vis populiaresnės. Rasite išmanųjį šviestuvą, kad ir kokio tipo tvirtinimas reikalingas. Galima lengvai reguliuoti šviestuvo skleidžiamos šviesos intensyvumą (liumenus) ir šviesos spalvinę temperatūrą (kelvinus). Todėl namuose visada bus norima atmosfera, o patį šviestuvą galima visiškai pritaikyti jūsų gyvenimo stiliui ar skoniui. Tai galite lengvai padaryti programėle planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone arba pasinaudodami skaitmeniniu namų pagalbininku, jei įjungtas Wi-Fi ryšys. Netgi galima reguliuoti kai kurių išmaniųjų lempučių spalvą – pavyzdžiui, parinkti raudoną, žalią ar mėlyną.

Išmaniojo apšvietimo priemonių yra ir įsukamų, ir įkišamų. Todėl jas galima naudoti, pavyzdžiui, pakabinamuosiuose šviestuvuose, sieniniuose šviestuvuose, laisvai pastatomuosiuose šviestuvuose, taip pat kryptiniuose šviestuvuose. Programėlėje galima išmaniuosius šviestuvus priskirti konkretiems kambariams, todėl vienu metu galite lengvai įjungti arba išjungti visas šviesas. Idealiai tinka svetainei, miegamajam, valgomajam ar darbo kambariui. Taip pat galite nustatyti išmaniųjų šviestuvų įsijungimo arba išsijungimo laiką naudodami tam tikrą laikmatį. Dėl to iššvaistysite mažiau energijos, jei pamiršite išjungti išmaniuosius šviestuvus.


Reikia patarimo?

Mūsų klientų aptarnavimo skyrius – jūsų paslaugoms. Jo darbuotojai mielai padės išsirinkti tinkamiausią išmanųjį šviestuvą jūsų namams. Su jais galima lengvai susisiekti el. paštu, telefonu arba pasinaudojus tiesioginio bendravimo funkcija. Kartu galėsite pasirinkti geriausią variantą ir išsirinkti tinkamiausią išmanųjį šviestuvą savo namams!

new