10 % papildoma nuolaida viskam* >

LED staliniai šviestuvai

Raskite patinkančias LED stalines lempas čia

LED stalinis šviestuvas gali sukurti malonų apšvietimą. Naudokite stalinę LED lempą, kad suteiktumėte daugiau jaukumo savo svetainei ar miegamajam. Stalinė LED lempa taip pat puikiai tinka funkcionaliam jūsų darbo erdvės apšvietimui. Raskite tobulai jums tinkantį stalinį šviestuvą – lempairsviesa.

LED staliniai šviestuvai
47 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis
 1. Dizaino-stalinė-lempa,-pritemdoma,-su-LED---Regno
  Dizaino stalinė lempa, pritemdoma, su LED - Regno
  57,95 € 51,95 €
  Stock Available IconTurime Order today before 20:00, shipped today !
 2. Šiuolaikinė-stalinė-lempa-bronzinė-su-LED---Disco
  Šiuolaikinė stalinė lempa bronzinė su LED - Disco
  E
  109,00 € 55,95 €
  Stock Available IconTurime Order today before 20:00, shipped today !
  • Nemokamas pristatymas nuo 99 €
  • 30 dienų grąžinimo politika
 3. Šiuolaikinė-stalinė-lempa-juoda-su-LED---Etienne
  Šiuolaikinė stalinė lempa juoda su LED - Etienne
  129,00 € 99,95 €
  Stock Available IconTurime Order today before 20:00, shipped today !
47 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis

Ideali stalinė LED lempa

lempairsviesa siūlo didžiausią LED stalinių lempų asortimentą, todėl tikrai rasite norimą LED stalinę lempą. Šios gražios stalinės lempos (LED) pasižymi unikaliu dizainu, kurį specialiai jums sukūrė mūsų dizaineriai. Stalo lempa (LED) gali gražiai apšviesti bet kurį jūsų namų kambarį. Rasite platų asortimentą LED stalinių lempų, tinkančių, pavyzdžiui, miegamajam, svetainei ar darbo kambariui. LED stalinė lempa kuria malonią nuotaiką ir sunaudoja labai mažai energijos. Dažniausiai LED stalinė lempa turi galimybę reguliuoti ryškumą, tačiau ne visada. Gaminio instrukcijoje galite perskaityti, ar konkreti lempa turi tokią funkciją. Parinkite savo LED stalinei lempai vieną iš mūsų siūlomų energiją taupančių LED lempučių.

Įvairaus kainų lygio LED staliniai šviestuvai

Mūsų siūlomos dizainerių sukurtos LED stalinės lempos taupo elektrą, pasižymi naujausiomis technologijomis ir gražiai atrodo. LED lempa tarnauja daug kartų ilgiau nei kaitrinė lempa, o jos skleidžiama šviesa yra tokia pat ryški. Turėdami LED stalinę lempą galėsite mėgautis gerai nuteikiančia šviesa arba geru stalo apšvietimu bet kur. Siekdami, kad kuo platesnis LED stalinių lempų asortimentas būtų prieinamas kiekvienam norinčiam, laikome kuo mažesnes kainas. Šiame asortimente galite rasti pačias gražiausias LED stalines lempas mažiausiomis kainomis! Taip pat rasite gražių pakabinamų LED šviestuvų, LED lubinių šviestuvų ir dar daugiau. Raskite juos visus viso LED apšvietimo puslapyje!

Mes padėsime jums ieškoti tobulo LED stalo apšvietimo!

Mūsų siūlomas LED stalinių šviestuvų asortimentas yra toks platus, kad sunku išsirinkti tinkamiausią. Todėl mūsų klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojai mielai jums padės beieškant. Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi, kur galėsite užduoti visus klausimus tiesiogiai mūsų darbuotojams ir gauti patarimų dėl idealios LED stalinės lempos jūsų svetainei ar miegamajam. Pasinaudoję mūsų patarimais, jūs tikrai rasite idealų LED sieninį ar stalinį šviestuvą.

new

Nauji gaminiai