Flowbox banner

Sąlygos - socialinė medija #taiplempairsviesalt

OHO, puiku matyti, kad dalijatės lempairšviesa nuotaikos akimirka su mumis socialinėje medijoje! Esame tikri, kad galime kitus įkvėpti su jūsų nuotrauka! Taigi, norėtume panaudoti jūsų nuotrauką. Kad tai padarytume, mums reikia jūsų leidimo. Atsakysime po jūsų nuotrauka klausdami, ar galime panaudoti jūsų nuotrauką ir jei jūs neprieštaraujate, būtų puiku, jei galėtumėte atsakyti su grotažyme #taiplempairsviesalt.

Ką leidžiate?

Kadangi jūsų nuotrauka tokia įkvepianti, labai norėtume ja pasidalyti su savo gerbėjais! Jei atsakysite į mūsų prašymą leisti, sutiksite su šiais dalykais:

 • Galime dalytis turiniu visuose savo socialinės medijos kanaluose. Pavyzdžiui, „Facebook“, „Instagram“, „Pinterest“, „LinkedIn“ ir „YouTube“.
 • Galime naudoti turinį savo internetiniams skelbimams, el. pašto naujienlaiškiams ir kitoms internetinėms išraiškoms.
 • Galime naudoti turinį visuose domenuose, priklausančiuose QLF. Teisės suteikiamos visiems subjektams ir juridiniams asmenims, kurie yra tiesiogiai arba netiesiogiai susieti su „Lampenlicht BV“.
 • Galime naudoti šį turinį savo neinternetinėje medijoje, pavyzdžiui, lankstinukuose ir reklamjuostėse.
 • Atsisakote bet kokių reikalavimų į honorarus arba kitus mokesčius, taikomus jūsų turiniui arba išvestiniams darbams.
 • Pasiliekate nuosavybės teises. Apačioje galite daugiau perskaityti apie asmenybės teises ir, kaip jas naudoti.
 • Suteikiate mums neišskirtinę komercinę teisę platinti ir dauginti turinį per mūsų paslaugas arba trečiųjų šalių paslaugas komerciniais tikslais. Nėra to apribojimų arba limito.

Nesutinkate / reikia ištrinti nuotrauką?

Nenorite, kad naudotume jūsų nuotrauką savo kanalams? Tada neturite nieko daryti. Jei neatsakysite su #taiplempairsviesalt, nenaudosime jūsų nuotraukos. Ar jau suteikėte leidimą ir dabar persigalvojote, tad nenorite, kad daugiau naudotume jūsų nuotrauką? Jei taip, parašykite mums el. laišką adresu [email protected].

Jūsų naudojimasis nuosavybės teisėmis

Turite šias nuosavybės teises:

 • Galite mūsų paprašyti nurodyti jūsų vardą (vardą ir (arba) pavardę arba socialinio tinklo profilio pavadinimą).
 • Galite mūsų paprašyti iš viso nekeisti turinio (pavyzdžiui, netaikyti filtrų ar neapkarpyti nuotraukos).
 • Galite mūsų paprašyti nenaudoti turinio tam tikruose jūsų nurodytuose (socialiniuose) medijos kanaluose arba platformose.
 • Galite keisti savo turinį ir paprašyti mūsų naudoti pakeistą versiją.

Jei norite pasinaudoti viena ar daugiau savo nuosavybės teisių, galite atsiųsti el. lašką adresu [email protected] Tada iš visų jėgų stengsimės patenkinti jūsų prašymą. Jei ne, įvertinsime prašymą kaip sutikimo atsisakymą ir atitinkamai jus informuosime.

Jūsų privatumo ir asmens duomenų apsauga

Jūsų nuotraukos gali būti laikomos asmens duomenimis. Jei suteiksite mums leidimą naudoti savo nuotraukas tuo būdu, kokio prašome, jūsų leidimui apdoroti nuotraukas taip pat taikomas privatumo įstatymas. Savo sutikimą taip pat galite bet kuriuo metu atsiimti išsiųsdami el. laišką adresu [email protected] Tada daugiau nebenaudosime jūsų nuotraukų ir pašalinsime jas iš savo socialinės medijos ir vidinių sistemų. Sutikimo atsiėmimas galioja tik jūsų nuotraukų naudojimui ateityje, o ne ankstesniems naudojimams, kai tai buvo daroma gavus jūsų sutikimą. Pavyzdžiui, jei lankstinukai ar reklamjuostės jau buvo atspausdinti ir išplatinti arba naujienlaiškiai išsiųsti, to negalime atšaukti.

Apie tai, kaip toliau saugome jūsų privatumą ir asmens duomenis bei kokias teises turite šiuo atžvilgiu, galima perskaityti mūsų privatumo ir slapukų pareiškime.