Savaitės pasiūlymai: Mažiausiai 25% nuolaida visam* >

Flowbox banner

Sąlygos - #taiplempairsviesalt socialiniuose tinkluose

Džiaugiamės matydami, kad dalinatės lemairšviesa akimirkomis su mumis socialiniuose tinkluose! Esame tikri, kad galime įkvėpti ir kitus su jūsų nuotraukomis, todėl norime jas panaudoti. Kad tai padarytumėme - mums reikia jūsų leidimo. Po jūsų nuotrauka rasite klausimą ar galime panaudoti jūsų nuotrauką, ir būtų labai džiugu jei sutiktumėte ir atsakytumėte su grotažyme #taiplempairsviesalt.

Ką tai reiškia?

Kadangi jūsų nuotrauka tokia įkvepianti, labai norėtume ja pasidalinti su savo gerbėjais! Jei atsakysite į mūsų prašymą leisti, sutiksite su šiais dalykais:

 • Galime dalintis turiniu visuose savo socialinių tinklų kanaluose, pavyzdžiui Facebook, Instagram, Pinterest, LinkedIn ir YouTube.
 • Galime naudoti turinį savo internetiniams skelbimams, el. pašto naujienlaiškiams ir kitoms internetinėms išraiškoms.
 • Galime naudoti turinį visuose domenuose, priklausančiuose QLF. Teisės suteikiamos visiems subjektams ir juridiniams asmenims, kurie yra tiesiogiai arba netiesiogiai susieti su Lampenlicht BV.
 • Galime naudoti šį turinį savo neinternetinėje medijoje, pavyzdžiui, lankstinukuose ir reklamjuostėse.
 • Atsisakote bet kokių reikalavimų į honorarus arba kitus mokesčius, taikomus jūsų turiniui arba išvestiniams darbams.
 • Pasiliekate nuosavybės teises. Apačioje galite daugiau perskaityti apie asmenybės teises ir, kaip jas naudoti.
 • Suteikiate mums neišskirtinę komercinę teisę platinti ir dauginti turinį per mūsų paslaugas arba trečiųjų šalių paslaugas komerciniais tikslais. Nėra to apribojimų arba limito.

Nesutinkate / reikia ištrinti nuotrauką?

Nenorite, kad naudotume jūsų nuotrauką savo kanalams? Tada neturite nieko daryti. Jei neatsakysite su #taiplempairsviesalt, nenaudosime jūsų nuotraukos. Ar jau suteikėte leidimą ir dabar persigalvojote, tad nenorite, kad daugiau naudotume jūsų nuotrauką? Jei taip, parašykite mums el. laišką adresu [email protected].

Jūsų naudojimasis nuosavybės teisėmis

Turite šias nuosavybės teises:

 • Galite mūsų paprašyti nurodyti jūsų vardą (vardą ir (arba) pavardę arba socialinio tinklo profilio pavadinimą).
 • Galite mūsų paprašyti iš viso nekeisti turinio (pavyzdžiui, netaikyti filtrų ar neapkarpyti nuotraukos).
 • Galite mūsų paprašyti nenaudoti turinio tam tikruose jūsų nurodytuose (socialiniuose) medijos kanaluose arba platformose.
 • Galite keisti savo turinį ir paprašyti mūsų naudoti pakeistą versiją.

Jei norite pasinaudoti viena ar daugiau savo nuosavybės teisių, galite atsiųsti el. lašką adresu [email protected] Tada iš visų jėgų stengsimės patenkinti jūsų prašymą. Jei ne, įvertinsime prašymą kaip sutikimo atsisakymą ir atitinkamai jus informuosime.

Jūsų privatumo ir asmens duomenų apsauga

Jūsų nuotraukos gali būti laikomos asmens duomenimis. Jei suteiksite mums leidimą naudoti savo nuotraukas tuo būdu, kokio prašome, jūsų leidimui apdoroti nuotraukas taip pat taikomas privatumo įstatymas. Savo sutikimą taip pat galite bet kuriuo metu atsiimti išsiųsdami el. laišką adresu [email protected] Tada daugiau nebenaudosime jūsų nuotraukų ir pašalinsime jas iš savo socialinės medijos ir vidinių sistemų. Sutikimo atsiėmimas galioja tik jūsų nuotraukų naudojimui ateityje, o ne ankstesniems naudojimams, kai tai buvo daroma gavus jūsų sutikimą. Pavyzdžiui, jei lankstinukai ar reklamjuostės jau buvo atspausdinti ir išplatinti arba naujienlaiškiai išsiųsti, to negalime atšaukti.

Apie tai, kaip toliau saugome jūsų privatumą ir asmens duomenis bei kokias teises turite šiuo atžvilgiu, galima perskaityti mūsų privatumo ir slapukų pareiškime.