Sieniniai lauko šviestuvai

Didelė kolekcija lauko sienos lempos galima užsisakyti!
Sieniniai lauko šviestuvai
319 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis
    • Nemokamas pristatymas nuo 70 €
    • 30 dienas grąžinimo politika
    • Nemokamas grąžinimas
  1. Interjero savaitės

319 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis

Lauko sienų žibintai

Lauko sienos šviesa yra puikus lauko teritorijų, kuriose norėtumėte padaryti pareiškimą ir sukurti atmosferą ar tiesiog saugumo sumetimais, kad judesio aptikimo, kai reikia apšvietimo. Pasirinkite iš įvairių stilių ir funkcijos platų spektrą lauko šviestuvai Sieniniai nuo klasikos iki daugiau modernių ir pramoninio dizaino, jūs rasite juos visus lempairsviesa.lt!

 

Raskite tobulą apdaila, stilių ir dydį lauko sienos šviesos!

Iš gražiausių lauko šviestuvai Sieniniai įvairovė yra prieinama nuo įvairių stilių ir funkciją, kas jam tinka jūsų poreikius esate tikri, kad rasti pas mus! Platus Sieniniai šviestuvai tinka jūsų pasirinkto lauko erdvę, kuri taip pat gerai dera su jūsų namų dizaino poilsio. Pasirinkite iš klasikinių žibintas sieniniai šviestuvai, kuriame galite pasirinkti dekoratyvinį LED lemputė eiti su juo į derliaus ir pramonės jūrų sienos lempa su daugiau modernių aukštyn ir žemyn sienos lengvesni. Pasirinkite lauko sieniniai šviestuvai su judesio davikliais ar potvynių žiburiai, kurie yra pilnai įrengtas su LED šviesos ir saulės kolektorių. Su savo atsparus ir vandens įrodymas žarnas, yra daug lauko sieniniai šviestuvai nuo IP44s-IP67s priklausomai nuo to, kur norite jį montuoti. Sieninės lempos gali pareikšti savo lauko erdvę šviesos, ryškus dizaino ir stilių su spalvų pasirinkimo ir dydžių, mūsų asortimentą Sieniniai šviestuvai yra tikri, kad pareiškimą pasirinktą lauko zonoje. Su keliais iš jų susitelkę savo terasoje arba veranda galite suteikti savo lauko erdvę labiau atmosferoje ir platinti šviesa tolygiai. Kodėl gi ne pasirinkti LED šviestuvai Sieniniai kaip jūsų pagrindinį šviesos, ir turi lauko toršeras arba pakabukas lempa teikti papildomą apšvietimą jūsų terasoje ar paklotai plotą.

 

Reikia pagalbos surasti idealų lauko pakabukas šviesos? Leiskite mums padėti jums.

Tuo lempairsviesa.lt rasite didelį pasirinkimą lauko šviestuvai Sieniniai, todėl pasirenkant tinkamą vieną, kuris tinka jūsų poreikius gali pasirodyti sunkumų tiek. Padėti ir suteikti Jums su atitinkamos informacijos jums reikia, susisiekite per mūsų pokalbių paslaugos serverio pateikti savo klausimą ir gaukite asmeninį atsakymą. Taip pat galite mums paskambinti arba rašykite mums padėti Jums susirasti idealią šviesą!

new