Gaukite bent 20 % nuolaidą viskam*

Sieniniai lauko šviestuvai

Lauko sieniniai šviestuvai sukuria gražią atmosferą
Sieniniai lauko šviestuvai
320 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis
    • Nemokamas pristatymas nuo 400 €
    • 30 dienų grąžinimo politika
320 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis

Lauko sieniniai šviestuvai

Mūsų sieninių šviestuvų asortimentas labai platus, todėl verta žinoti, kad sieniniai šviestuvai gali būti naudojami tiek viduje, tiek lauke. Tai priklauso nuo konkretaus šviestuvo IP verčių. Kadangi mūsų lauko sieniniai šviestuvai yra atsparūs vandeniui, akivaizdu, kad lauke jie atrodo daug geriau. Peržvelkite mūsų internetinę parduotuvę ir sužinokite, ką galime pasiūlyti lauko sieninio apšvietimo srityje! Prekiaujame ne tik sieniniais šviestuvais, bet ir lauko pakabinamais šviestuvais bei lauko lubiniais šviestuvais.

Lauko sieniniai šviestuvai, lauke ant sienos arba šalia ūkinio pastato

Lauko sieniniai šviestuvai gali akimirksniu suteikti jaukumo ir stiliaus jūsų sodui, taip pat daugiau šviesos! Mūsų lauko sieniniai šviestuvai su jutikliais paprastai naudojami tokiose vietose, kaip tamsūs takai už namo. Bet mūsų lauko sieniniai žibintai, žinoma, geriausiai tinka ant sienos šalia terasos arba prie durų.

Ieškote tinkamos lauko sieninės lempos?

lempairsviesa stengiasi kuo geriau aptarnauti jus, ieškančius idealios lauko sieninės lempos ar elektros lemputės. Ar jums sunku rasti tobulus lauko sieninius šviestuvus? Nedvejodami susisiekite su vienu iš mūsų darbuotojų ir leiskite mums padėti jums surasti puikų lauko šviestuvą!

new

Nauji gaminiai