10 % papildoma nuolaida viskam* >

Grindinio šviestuvai

Sandėlyje turime įvairiausių pastatomų kryptinių šviestuvų patalpoms!
Grindinio šviestuvai
11 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
  • Nemokamas pristatymas nuo 99 €
  • 30 dienų grąžinimo politika
 1. Moderni-lauko-lauko-juoda-IP65---Delux
  Moderni lauko lauko juoda IP65 - Delux
  63,95 € 31,95 €
  Stock Available IconTurime Order today before 20:00, shipped today !
11 prekės
Filtrai
Set Descending Direction

Ieškote gražių grindinių kryptinių šviestuvų?

Grindiniai kryptiniai šviestuvai puikiai tinka unikaliai apšviesti namus, kad šviesa gražiai sklistų nuo grindų link jūsų namuose esančių objektų. Naudodami grindinį kryptinį šviestuvą, skirtą patalpoms, suteiksite interjerui erdvinį efektą. Lauko pažemės kryptiniai šviestuvai taip pat dažnai naudojami siekiant išryškinti tam tikrą sodo dalį – pavyzdžiui, gražų krūmą, augalą ar medį! Žinoma, mes turime ir LED pažemės kryptinių šviestuvų, kurie ne tik gražiai apšviečia, bet ir yra daug patvaresni už kaitrines ir halogenines lempas. Padarykite savo interjerą tviskantį pasirinkę kryptinius pažemės šviestuvus, skirtus naudoti patalpose!

Gražūs grindiniai kryptiniai šviestuvai kiekvienam interjerui

Grindiniai kryptiniai šviestuvai, kuriuos siūlo lempairsviesa, iškart suteiks jaukumo jūsų namams! Mūsų grindiniai kryptiniai šviestuvai yra įvairių formų ir dydžių. Turime įvairių stilių grindinių kryptinių šviestuvų: pramoninio stiliaus, modernių ir kitokių. Patalpų grindiniai šviestuvai yra puikus būdas išryškinti tam tikras namų dalis – pavyzdžiui, prie laiptų ar palei sieną. Tai gali sukurti gražų ir žaismingą efektą jūsų namuose.

Ar jums reikia pagalbos ieškant tinkamo grindinio kryptinio šviestuvo?

Surasti gražius grindinius kryptinius šviestuvus nėra lengva – lempairsviesa tai irgi suprato. Laimei, mes tikrai pasirengę padėti jums ieškant grindinių kryptinių šviestuvų. Drąsiai susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi naudodamiesi pokalbių funkcija, telefonu arba el. paštu ir mes atsakysime į visus jūsų klausimus. Naudodamiesi mūsų patarimais tikrai atrasite idealiai tinkančius grindinius kryptinius šviestuvus!

new

Nauji gaminiai