10 % papildoma nuolaida viskam* >
block 1

Tvaraus
grąžinimo politika

arrow

Kiekviena įmonė daro įtaką aplinkai ir žemei. Mes labai gerai žinome mūsų poveikį tam. Manome, kad kaip atsakingi asmenys turime prisidėti prie teigiamos įtakos žemei ir tai turime daryti kasdien. Galime prisidėti bent sukurdami tvarią gražinimo politiką mūsų organizacijoje. Daugiau internetu parduotų prekių dažniausiai reiškia daugiau grąžintų prekių. Tai yra kenksminga aplinkai.

Mes nuolat bandome sumažinti taršos poveikį aplinkai. Tai darome aprašydami produktus kuo įmanoma išsamiau, kompaktiškiau norint sudaryti kuo mažiau žalos siunčiant prekes klientams. Kompaktiška prekė taip pat užima mažiau vietos transportuojant, tad galime panaudoti tą patį kiekį pakuotės ir kitoms prekėms nesunaudojant daugiau.


Kiek CO2 sunaudojame?

Ar žinote, kad 100km lengvojo automobilio kelionė išleidžia 0,02t. teršalų?

CO2 yra natūralios dujos mūsų žemės atmosferoje. Iškastinis kuras dujų išleidimo ir degimo metu, pavyzdžiui, sunkvežimių ir lengvųjų automobilių variklių. Problema yra ta, kad atmosferoje yra per daug CO2 ir tai veikia mūsų klimatą. Sodinant medžius galime vėl natūraliai pagaminti daugiau CO2 iš oro, o CO2 susideda būtent iš anglies (C) ir deguonies (O2). Medžiai anglį saugo natūraliai ir suteikia anglies orui. Kai kertame medžius ir juos deginame, CO2 vėl yra naikinamas, todėl labai svarbu apsaugoti miškus.

block 7

Grąžinant kiekvieną prekę mes bandome išsaugoti Olandijos medžius remiant tvarią aplinką ir mažinant CO2 emisiją.

Patarimai, kaip sumažintiCO2

Jūs taip pat galite prisidėti prie tvaresnės aplinkos. Galite sąmoningai galvoti apie pirkinį ir tuomet nereikės nieko grąžinti. Be to, mes visada suteikiame informaciją mūsų parduotuvėje apie mūsų produktų sąsają su emisija. Žinoma, darome viską kad sumažintume CO2 sunaudojimą. Dirbant kartu galime siekti geriausio rezultato ir kurti geresnę aplinką!

Antrasis šansas

Kai klientai grąžina prekę, ji nėra parduodama dar kartą. Tos prekės keliauja į mūsų parduotuves Olandijoje. Gavę prekes mes atliekame prekės kokybės patikrinimą, sutvarkome, jei to reikia. Labai svarbu atskirti kiekvieną prekės dalį ir perdirbti tai , ką reikia. Atlikus galutinį patvirtinimą, prekės keliauja į parduotuves Breda ir Zaandam. Čia klientai gali pirkti pigias prekes už gerą kainą. Klientas laimingas ir aplinka laiminga!

block 7