Pagal kambarį

Daugiau nei 2000 lempos yra sandėlyje ir kiekviename kambaryje savo namuose ir tiesiogiai prieinami jums!
Pagal kambarį
3835 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis
    • Nemokamas pristatymas nuo 70 €
    • 30 dienas grąžinimo politika
    • Nemokamas grąžinimas
  1. Interjero savaitės

3835 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis

Apšvietimas pagal kambarį

Ieškote teisinga šviesos, kad tiktų tam tikrą kambarį? Rasite didžiausia kolekcija žibintai su mumis, kad yra tikrai tiktų jūsų pasirinktą kambarį. Visus Visos tipų lempoms, kad nuo lubų žiburiai, prožektoriai į šviestuvai ir LED žibintai yra ir pasiruošęs stiliaus ir priedai Jūsų svetainė, miegamasis, valgomasis, vonios kambarys ir virtuvė. Su nesibaigiančių pasirinkimų, surasti tobulą žibintai jūsų kambarį ir daugiau pas mus!

 

Gauti tinkamą lempa jūsų pasirinktą kambarį!

Mūsų asortimentas lempos duos jums dekoratyvinis dar praktinį apšvietimas suteiks šilta ir draugiška atmosfera idealus ir tinka jūsų poreikius ir stilius. Kiekviename kambaryje yra skirtingas ir apšvietimas yra esminis elementas, tačiau ji gali skirtis nuo dizaino ir dekoro norite eiti tipo. Mes atsargų didelį asortimentą reguliuojamas pakabukas ir kryptinės lempos, kurios tinka žemos lubos ir mažų erdvių savo kambarį, kaip apie lanku toršeras už savo kambario kampe pridėti papildomą apšvietimą ir stilių. Šviestuvai yra puikus pridėti nesenstantis ir klasikinį stilių jūsų valgomasis arba jūsų virtuvėje, kaip apie LED prožektorius Jūsų virtuvės, spintos ar LED juostelės apšvietimu sutaupyti vietos ir apšviesti savo spintos ar plokštės. Stilingas ir retro miegamojo touch stalinės lempos ar stalinės lempos su atspalviais kaip savo indauja aksesuaras jūsų prieškambario arba svetainė. Sieniniai šviestuvai yra idealus pridėti papildomą šviesą ir dekoro atspindėti šviesą iki jūsų sienos arba lubų, sukurti šešėliai ir atmosferos apšvietimo su aukštyn ir žemyn žiebtuvėliai.

Ar jūs ribotas erdvėje? Kaip apie lubų žiburiai, kurie yra mažas ir kompaktiškas dar trykšti stiliaus ir dizaino į kelio apšvietimo ar prožektorius forma. Kompaktiškas lempos, kad ateis su lempomis, pasirinkti lempa atspalvių, kad tiktų jūsų spalvą ir dydį jūsų autoritetą arba, kabantys šviestuvai. Komplimentas kiekviena lempa su dekoratyvine ar praktinių LED lemputes energiją efektyvus ir ilgalaikis šviesos. LED nišoje žibintai ir veidrodžio apšvietimas jūsų vonios kambarys, baigti išvaizdą su sieniniai šviestuvai arba pakabukas lempa nuo skirtingų IP klasifikacijų, kad tiktų jūsų pasirinktą vonios zona. Ką apie lauke, ieškantiems saugumo apšvietimo saulės ir LED šviesos šaltinių? Check out mūsų didelį asortimentą dekoratyvinių žemės ir paklotai žibintai, į klasikinių žibintų ir judesio jutiklis lempos IR ir prieblandoje jungikliai jūsų priešais ir kiemelyje. Su daugiau nei 2000 produktų, kad tiktų kiekvienam kambario, turite neribotą priėjimą rasti geriausią šviesos jūsų kambarį!

 

Reikia pagalbos ieškant šviesos jūsų pasirinkto kambario ar rajone? Leiskite mums padėti jums.

Tuo lempairsviesa.lt rasite didelį pasirinkimą lempos ir apšvietimas, todėl pasirenkant tinkamą šviesą, kuri tinka jūsų kambarį gali pasirodyti sunkumų tiek. Padėti ir suteikti Jums su atitinkamos informacijos jums reikia, susisiekite per mūsų pokalbių paslaugą pateikti savo klausimą ir gaukite asmeninį atsakymą. Taip pat galite mums paskambinti arba rašykite mums padėti Jums rasti idealus ir tinkamas apšvietimas.

new