Savaitės pasiūlymai: Mažiausiai 25% nuolaida visam* >

Over ons - Over lampenlicht - banner

Apie mus

Lempairsviesa gyvavimas prasidėjo Nyderlanduose, 2007 metai, Valkenswaard mieste. Esame rinkos lyderiai pirmaujantys apšvietimo pramonėje Europoje. Mūsų misija yra padėti mūsų klientams sukurti jaukesnę atmosferą ir geresnį apšvietimą remiantis jų norais ir poreikiais.

Tapome tarptautine bendrove, turime internetines parduotuves dar 29 šalyse, iš kurių Nyderlandai, Belgija ir Vokietija yra didžiausios mūsų pardavimų rinkos. Klientų aptarnavimo skyrius turime visoje Europoje.

Lempairsviesa yra greitai auganti bendrovė. Mūsų prekių asortimentą sudaro daugiau nei 3000 produktų, kuriuos galima užsisakyti iš karto. Klientai gali tiesiogiai su mumis susisiekti iškilus bet kokiems klausimams ar pageidavimams apie apšvietimą. Mes esame čia dėl jūsų.

Lempairsviesa.lt yra pilnai patvirtintas Trusted Shops. Nepriklausoma klientų peržiūra platforma, kuri leidžia mūsų vartotojams pasidalinti produktų ir paslaugų patirtį. Be to dalintis nuomones, Trusted Shops suteikia {{customVa code=shop_name}} su pasitikėjimo ženklo visiškai matomas iš pirmo žvilgsnio, kuris indiciates kad mes patenkinti mūsų išsamią kokybės kriterijus, tvarkyti visus mūsų kliento pageidavimą asmens duomenis atsargiai, taip pat teikti saugus pirkimas internetu patirtis su pilnu pirkėjo apsaugos.

Tiekėjas

Lamp en Licht Online B.V., veikianti pagal vardą "lempairsviesa.lt"
Adresas: Smaragdweg 52, 5527 LB Hapert, Olandija

Elektroninio pašto adresas: [email protected]

Registracijos numeris: 67722415
PVM numeris: NL857149039B01

Europos Komisija suteikia platformą internetiniams ginčams spręsti (GES), kuri gali būti prieinama https://ec.europa.eu/consumers/odr/. Esame pasirengę dalyvauti neteisminių ginčų sprendimo procesuose prieš vartotojų ginčų sprendimo organus.