Over ons - Over lampenlicht - banner

Apie lempairsviesa

Lempairsviesa prasidėjo kaip nedidelis apšvietimo parduotuvėje miestą, vadinamą Valkenswaard, Nyderlandai 2007 Vienuolika metų, Lempairsviesa yra rinkos lyderė apšvietimo pramonės Europoje. Mūsų misija yra padėti mūsų klientams sukurti daugiau erdvės atmosferą ir funkcinio apšvietimo remiantis mūsų kliento pageidavimą skonio ir poreikių.

Jau tapome tarptautine bendrove, turinčia internetines parduotuves 29 šalyse, iš kurių Nyderlandai, Belgija ir Vokietija yra mūsų didžiausios pardavimo rinkos. Klientų aptarnavimo skyrius turime visoje Europoje.

Lempairsviesa yra greitai auganti bendrovė. Mūsų asortimentą sudaro daugiau nei 3000 produktų, kuriuos galima iš karto užsisakyti. Kaip klientas galite tiesiogiai su mumis susisiekti dėl bet kokių klausimų arba pasiteiravimų apie apšvietimą. Esam čia dėl jūsų.

Lempairsviesa.lt yra pilnai patvirtintas Trusted Shops. Nepriklausoma klientų peržiūra platforma, kuri leidžia mūsų vartotojams pasidalinti produktų ir paslaugų patirtį. Be to dalintis nuomones, Trusted Shops suteikia {{customVa code=shop_name}} su pasitikėjimo ženklo visiškai matomas iš pirmo žvilgsnio, kuris indiciates kad mes patenkinti mūsų išsamią kokybės kriterijus, tvarkyti visus mūsų kliento pageidavimą asmens duomenis atsargiai, taip pat teikti saugus pirkimas internetu patirtis su pilnu pirkėjo apsaugos.

Tiekėjas identifikavimo

Lamp en Licht Online B.V., veikianti pagal vardą "lempairsviesa.lt"
Verslo adresas: Smaragdweg 52, 5527 LB Hapert, Olandija

Elektroninio pašto adresas: [email protected]

Registracijos numeris: 67722415
PVM numeris: NL857149039B01

Europos Komisija suteikia platformą interneto ginčų sprendimo (GES), kuri gali būti prieinama https://ec.europa.eu/consumers/odr/. Esame pasirengę dalyvauti neteisminių ginčų sprendimo procese prieš vartotojų ginčų sprendimo organas.