10 % papildoma nuolaida viskam* Daugiau informacijos ›

Lauko toršerai

Turime įvairiausių lauko šviečiančių stulpelių!
Sodo šviečiančių stulpelių yra ir modernių, ir klasikinių. Rinkitės iš medinių šviečiančių stulpelių, nerūdijančio plieno grindinių lempų, mažų žibintų, aliuminio grindinių lempų ir kitų.
Lauko toršerai
198 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis
    • Nemokamas pristatymas nuo 400 €
    • 30 dienų grąžinimo politika
198 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis

Šviečiantys stulpeliai laukui

Šviečiantys stulpeliai idealiai tinka apšviesti jūsų sodą, o ypač sodo taką. Sodo šviečiančių stulpelių yra ir modernių, ir klasikinių. Rinkitės iš medinių žibintų, nerūdijančio plieno standartinių lauko lempų, mažų žibintų ant atramų ir standartinių lauko lempų iš aliuminio. Šviečiančių stulpelių laukui yra įvairių aukščių. Visi šviečiantys stulpeliai laukui yra atsparūs drėgmei, todėl tikrai gali atlaikyti pliaupiantį lietų!

Idealūs šviečiantys stulpeliai jūsų sodui ar terasai


lempairsviesa tiksliai žino, ko jums reikia. Mūsų šviečiančių stulpelių laukui asortimentas labai platus, tad tikrai turėtumėte rasti jums patinkantį lauko šviestuvą. Nuo žibintų iki šviečiančių stulpelių sodui, kurie sukurs jaukumą sode. Naudodami šiuos lauko šviečiančius stulpelius galite papuošti savo sodą įvairiausių stilių gražiausiu sodo apšvietimu. Mėgaukitės savo sodo taku, terasa ar veja išsirinkę lauko šviečiančius stulpelius iš mūsų asortimento!

Ar jums reikia pagalbos ieškant jums idealaus lauko šviečiančio stulpelio?

Stengiamės suteikti jums geriausią įmanomą aptarnavimą ieškant idealaus lauko apšvietimo stulpeliais, sodo tako apšvietimo ar lempučių. Sunku rasti tobulą lauko stulpelinį šviestuvą? Nedvejodami susisiekite su vienu iš mūsų darbuotojų ir leiskite mums padėti jums surasti puikų lauko šviestuvą!

new