Jmonems

Kaip verslo klientas gausite specialius pasiūlymus, išskirtines nuolaidas ir visada mokėsite mažiausią kainą lempairsviesa. „QAZQA Professional“ kolekcija yra specialiai pritaikyta verslo klientams. Ši apšvietimo įranga yra sukurta išskirtinai verslo klientams ir ją lengva montuoti.Kam užsakyti komerciškai?

  • Visada žemiausia kaina! – Kaip verslo klientas visada mokate mažiausią kainą lempairsviesa su išskirtinėmis nuolaidomis. Jei akcijos nuolaida lempairsviesa yra didesnė nei standartinė nuolaida, prie jos bus pridėta papildoma nuolaida, kad kiekvienam užsakymui būtų suteikta gera marža.
  • Išskirtinė nuolaida „QAZQA Professional“ kolekcijai – ši produktų linija yra visiškai pritaikyta mūsų verslo partnerių poreikiams. Pavyzdžiui, montavimo procesas yra ypač lengvas, o liniją sudaro platus (įleidžiamų) kryptinių šviestuvų ir bėginio apšvietimo pasirinkimas. „QAZQA Professional“ netaikomi įprasti pasiūlymai lempairsviesa, tačiau jūsų, kaip verslo kliento, nuolaida vis tiek taikoma!

*Peržiūrėkite mūsų verslo klientams skirtos lojalumo premijos paaiškinimą čia!

 

 

 


Verslo patalpų apšvietimo esmė

Geras verslo patalpų apšvietimas yra tiesiog būtinas teigiamam įmonės įvaizdžiui sukurti. lempairsviesa žinome, kad kiekvienam sektoriui būdingi skirtingi poreikiai, nuo kurių taip pat priklauso apšvietimo pasirinkimas. Biurų pastatai, maitinimo įstaigos, profesionalus lauko apšvietimas ar paslaugų ir komercinės įmonės – platus mūsų siūlomų gaminių asortimentas užtikrina, kad pasirinktas apšvietimas bus tinkamas bet kokiai verslo paskirčiai. Funkcionalus ir jaukus.

 

Priklausomai nuo patalpos tipo (matmenų, interjero ir stiliaus), renkantis apšvietimą svarbu atsižvelgti į keletą dalykų. Ypatingai reikšmingas yra apšvietimo planas. Patalpos patogumas labai priklauso nuo šviesos šaltinių skaičiaus ir vietos. Norint sukurti palankią darbui aplinką, ne mažiau svarbus yra pakankamas šviesos srautas, o svetingumo sektoriuje taip pat būtina klientams patraukli atmosfera. Esant poreikiui, mūsų techninių apšvietimo konsultantų komanda gali padėti sukurti apšvietimo planą ir (arba) parinkti komercinių patalpų apšvietimo įrangą.

 

Rūpinkitės tvarumu

Tvarumas yra svarbus tiek atitinkamos organizacijos darbuotojams, tiek klientams. Apšvietimas gali prisidėti prie tvarumo, jei renkatės tvarią LED apšvietimo įrangą. Šis pasiūlymas itin naudingas organizacijoms, kurios vis dar naudoja halogenines arba kaitrines lemputes. Jei patalpose jau naudojama LED apšvietimo įranga, galima pasirinkti išmaniąją integraciją, dėl kurios energijos sąnaudos dar labiau sumažės. Šias lemputes galima įjungti ir išjungti automatiškai, jos valdomos nuotoliniu būdu ir gali būti integruojamos su kitais išmaniaisiais įrenginiais. Taip sudaromos centralizuoto valymo sąlygos.

 

QAZQA Professional

„QAZQA Professional“ linija apima platų ant bėgelių tirtinamų šviestuvų, taip pat įleidžiamų ir ant įvairių paviršių montuojamų šviestuvų asortimentą. Ji puikiai tinka norint paryškinti apšvietimą arba kūrybiškai išnaudoti netiesioginę šviesą. Kaip verslo klientas gausite išskirtines nuolaidas „QAZQA Professional“ gaminiams!


  • Visada žemiausia kaina!
  • Išskirtinė nuolaida „QAZQA Professional“
  • Nemokami profesionalūs patarimai dėl apšvietimo