Įmontuojami šviestuvai

Didelis asortimentas potinkinis prožektorių tiesiogiai prieinamas jums!
Įmontuojami šviestuvai
232 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis
    • Nemokamas pristatymas nuo 70 €
    • 30 dienas grąžinimo politika
    • Nemokamas grąžinimas
  1. Interjero savaitės

232 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis

Įleidžiamas prožektoriai

Įleidžiamas prožektoriai, taip pat žinomas kaip Downlighters idealiai tinka nedideliuose plotuose arba kai ieškote krypties apšvietimo leidžia jums pasukti ar pakreipti į teritoriją, kurioje norėtumėte įdėti dėmesio, jie yra prieinami kaip LED arba halogenas. Jei grupė keletą reguliuojamas Įleidžiamas prožektorius galite platinti šviesa tolygiai per kambarį. Domina pridėti šiek tiek spalvų į vonios kambarį ar? Kaip apie naudojant RGB nišoje žibintai kuri leidžia jums keisti spalvą per nuotolinio valdymo pultu, su LED lempute, jums garantuojamas metų apšvietimo ir skirtingų spalvų, kad yra įsitikinęs, kad pareiškimą bet kokioje patalpoje.

 

Lubų šviestuvai tinka kiekvienam stilius!

Nesvarbu, kokio tipo stiliaus ar dekoro jūs, nišoje lubų šviestuvai gali būti taikomas bet dizainas. Galite pasirinkti formų ir dydžių, kartu su, jei ji apima LED ar tinka LED lemputes. Jūs galite pakreipti ar pasukti prožektoriai mesti šviesos į savo namų kampe arba išryškinti ir sutelkti dėmesį į objektą, pavyzdžiui, tapybos ar drobių. Įgilintų Prožektoriai gali atnešti kambarį šviesos, su keliais iš jų susitelkę ant lubų arba ant sienos, galite duoti savo namus ar biurą daugiau atmosferoje. Kodėl gi ne pasirinkti nišoje žibintai kaip savo pagrindinių žemyn žiebtuvėliai, ir turi toršeras arba stalinės lempos teikti papildomą apšvietimą sričių savo kambaryje. Check out mūsų platų prožektorius.

 

Reikia pagalbos ar patarti, kai jis ateina į Įleidžiamas prožektorius?

Tuo lempairsviesa.lt pamatysite, kad yra visada padeda rasti padėti jums rasti tinkamą išėma dėmesio. Jūs galite susisiekti su mumis elektroniniu paštu, pokalbių ar galite paskambinti mums. Mes siūlome nemokamą patarti ir mes padėsime jums gauti tinkamą šviesos jums.

new

Nauji gaminiai