Toršerai

Daugiau nei 18 skirtingų spalvų mūsų asortimentą grindų lempos!
Toršerai
461 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis
  • Nemokamas pristatymas nuo 70 €
  • 30 dienas grąžinimo politika
  • Nemokamas grąžinimas
 1. Interjero savaitės

 2. Kaimo-toršero-rotango---Manila
  Kaimo toršero rotango - Manila
  A
  149,00 € 132,00 €
461 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis

Grindų lempos

Mes turime vieną iš didžiausių kolekcijos grindų lempos galima rasti internete! Galite rasti toršeras, kuris tinka jūsų poreikius ir funkcionalumas taip pat komplimentus savo dabartinį arba naują dekoro. Grindų lempos visada geras sprendimas bendrojo apšvietimo arba pateikti papildomą apšvietimą bet kuriuo erdvėje, jie tinka beveik į bet kurioje patalpoje ir yra lengvai būti perkeltas aplink. Pasirinkite iš lanko lempos Uplighters ar klasikinių žibintai su atspalviais prie labiau pramoninio arba vintage stiliaus. Jau turite savo toršeras, kodėl gi ne suporuoti su vienu iš mūsų nuolatinių audinio atspalvių, kurie ateina į įvairių dydžių ir spalvų arba kodėl įvairovė ne pasirinkti plienas arba vario rutulinės atspalvis modernią išvaizdą. Pasirinkite iš platų prislopintos šviesos, kuri leidžia jums kontroliuoti šviesos intensyvumą už tinkamą atmosferą, kad jūs norite sukurti arba pasirinkti su skaitymo rankos, kad bus padaryti skaitant pavers malonia patirtimi uplighter!

 

Sukurkite savo dizainą.

Jei tai dar ne viskas, kaip kurti savo dizainą! Galite maišyti n """"atitiktų šiuolaikinę grindų lempos pasirenkant šviesos ir šešėliai, kurie Jums tinka geriausiai. Pasirinkite trikojo toršeras ir pritaikyti jį su šešėliai, dydžio ir spalvos, kad jūs norite tipą. Tokiu būdu jums bus sukurti tobulas šviesos, kad tiks jūsų pasirinktą kambarį. Jūs galite rasti kai kurie iš mūsų vario grindų lempos yra dalis serijos arba kolekcijų, tai leidžia sukurti kambarį su tos pačios kolekcijos svyruoja nuo trikojo grindų lempos, lubų šviestuvai, stalinės lempos ir sieniniai šviestuvai.

 

Reikia pagalbos ar patarimo, kai jis ateina į grindų lempos?

Tuo lempairsviesa.lt pamatysite, kad yra visada padeda rasti padėti jums rasti tinkamą lempa. Jūs galite susisiekti su mumis elektroniniu paštu, pokalbių ar galite paskambinti mums. Siūlome nemokamas konsultacijas ir mes padėsime jums gauti tinkamą šviesos jums.

new