Lauko šviestuvai

Daugiau nei 350 lauko žibintai sandėlyje tiesiogiai prieinamas jums!
Lauko šviestuvai
578 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis
    • Nemokamas pristatymas nuo 400 €
    • 30 dienas grąžinimo politika
    • Nemokamas grąžinimas
  1. Savaitiniai pasiūlymai

578 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis

Lauko apšvietimas

Lauko šviestuvai yra idealus teikti papildomą apšvietimą ar papuošti savo sodą, terasą ir važiuojamosios kelio dalies. Lauko žibintai būna įvairių formų, kurios tinka įvairių funkcijų. Lauko šviestuvai visi ateis su IP klasifikaciją, kuri rodo, kad apsaugą nuo vandens ir dulkių lygį, IP44 apsaugotas nuo vandens purslų IP65 ir aukščiau, kad būtų apsaugoti nuo sunkiojo vandens ir dulkių. Mūsų didelį pasirinkimą lauko žibintai esate tikri, kad rasti gražus ir idealus lempa, kuri tiktų jūsų poreikius iš LED žibintai, žemės spotIights į lauko šviestuvai Sieniniai šviestuvai ir stulpeliai. Priklausomai nuo to, kokio tipo stiliaus ar atmosferai norėtumėte sukurti, turite plačias galimybes lempų rinktis. Jūsų terasoje arba denio pasirinkti iš įvairių dekoratyvinių žemės prožektorius, kad bus skleidžia šviesą gražiai, smaigalys LED apšvietimas jūsų rožių lova arba sodo krūmų, ką apie grindų arba stalinės lempos padidinti apšvietimą arba sukurti gražią jaukią ir atmosferos šviesos. Didelis asortimentas lempos su davikliais jūsų durų ar LED potvynių šviesos suteikti galingą apšvietimą srityse, pavyzdžiui, jūsų garaže. Mes turime didelę bei dekoratyvinių ekologiškus ir efektyviai energiją vartojančių saulės šviesos, kad tapti jūsų lauko ir lauko apšvietimas.

 

Dekoratyviniai lauko žibintai su unikaliu funkcijų.

Tuo lempairsviesa.lt rasite didelę kolekciją dekoratyvinių ir unikalių šviesos, kad bus pridėti spalvų ir stilių į savo sodą ar terasą. Pasirinkite iš mūsų asortimento stulpeliai, kad būna įvairių spalvų ir dydžių, kad užsidegs savo sode kelią arba važiuojamosios kelio. Kaip apie mūsų energijos efektyvus LED žibintai, kurie bus toliau apšviesti savo pasirinktoje srityje daugelį metų ar kaip apie mūsų sienos arba lubų žiburiai, kurie ateina su judesio davikliais, kurie gali būti papildomas saugumo apšvietimas, kad jums gali prireikti. Mūsų žemės prožektoriai, kurie gali gilintis į žeme yra labai gerai apsaugotas nuo pažeidimų ir yra atsparus vandeniui, kai kurie iš mūsų žemės prožektorius gali užtrukti iki 5000kg svorio, todėl kad ji būtų idealus jūsų Driveway. Mūsų spygliuotos arba sodo poliai yra puikus pabrėžiant medžiais ir gėlėmis, vakare, sukurti gražus ir draugiška atmosfera vasaros vakarais. Atsisakyti RGB spalvinga LED šviesos ar LED lempučių spalvą, kur norite savo sode.

 

Reikia pagalbos ar patarimo, kai kalbama apie lauko apšvietimas?

Tuo lempairsviesa.lt pamatysite, kad yra visada padeda rasti padėti jums rasti tinkamą lauko lempa. Jūs galite susisiekti su mumis elektroniniu paštu, pokalbių ar galite paskambinti mums. Siūlome nemokamas konsultacijas ir mes padėsime jums gauti tinkamą šviesos jums.

new

Nauji gaminiai