Saulės šviestuvai

Sodo saulės šviesos visų laisvų jums dabar!
Saulės šviestuvai
15 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
    • Nemokamas pristatymas nuo 70 €
    • 30 dienas grąžinimo politika
    • Nemokamas grąžinimas
  1. Interjero savaitės

15 prekės
Filtrai
Set Descending Direction

Saulės žibintai

Čia galite rasti lauko saulės šviesos įvairovė čia pas mus! Pasirinkite iš modernių ir klasikinių LED saulės šviesos su judesio davikliais ir saulės kolektorių ir dekoratyviniai saulės šviesos suprojektuoti, kad tiktų bet lauko erdvę turite diapazone. Idealus ekologinio draugiškas saulės apšvietimo jūsų sode ir priekinių durų! Saulės sodo žibintai svyruoja nuo skirtingų IP klasifikavimo kategorijos pilnai įrengtas su LED šviesos šaltinių su judesio detektoriai ir prieblandoje jungikliai.

 

Saulės šviesos, kad puikiai tinka jūsų sode ir priekinio kiemo.

Didelis asortimentas lauko saulės lempos su judesio davikliu, siekiant padėti jums per tamsoje. Pasirinkite iš klasikinių ir modernių sienos lempa saulės šviesos su judesio davikliu modernia polių stulpeliai su dekoratyviniais smaigalys sodo žibintai su, pilnai įrengtas su infraraudonųjų spindulių judesio davikliai ir prieblandos jungikliu. Apšvieskite savo Driveway su mūsų žemės LED saulės prožektorius su judesio jutikliais savo garaže su mūsų Prieblandos jungikliai integruotas potvynių žibintai su saulės kolektorių. Eco Friendly diodas įmontuotas saulės šviesos, kad ateina su tiek judesio davikliai ir Prieblandos jungikliai, leidžianti energijos bus suvartotas natūraliai nuo saulės. Paverskite savo sodą ir lauko erdvėje su mūsų šilta ir draugiška saulės sode žibintai suteikia jums saugumą ir šviesos, kai jums reikia. Modernus ir elegantiškas lauko saulės sieniniai šviestuvai prie diskretiškas ir paprastas žemės prožektorius su infraraudonųjų spindulių jutikliai ir rinkinių saulės dekoratyvinis sodas žibintai esate tikri, kad niekada negali būti be apšvietimo tamsoje. Check out mūsų asortimentą saulės šviesos idealus kaip savo pagrindinių lauko apšvietimas!

 

Reikia pagalbos ieškant saulės šviesos? Leiskite mums padėti jums.

Tuo lempairsviesa.lt rasite didelį pasirinkimą saulės lempų, todėl pasirenkant tinkamą vieną, kuris tinka jūsų poreikius gali pasirodyti sunkumų tiek. Padėti ir suteikti Jums su atitinkamos informacijos jums reikia, susisiekite per mūsų pokalbių paslaugą pateikti savo klausimą ir gaukite asmeninį atsakymą. Taip pat galite mums paskambinti arba rašykite mums padėti Jums rasti idealus ir tinkamą lempa.

new

Nauji gaminiai