„Pasidaryk pats“ nuolaida! Mažiausiai 30 % nuolaida viskam*

LED kryptiniai šviestuvai

Stilingi kryptiniai LED šviestuvai kiekvienam gyvenimo būdui

Naudodami kryptinius LED šviestuvus galite stilingai ir taupiai apšviesti savo interjerą. LED kryptinis šviestuvas su keliais reguliuojamais apšvietimo taškais gali sukurti akcentinį aplinkos jūsų kambaryje apšvietimą. Raskite tobulus kryptinius LED šviestuvus efektyviam baziniam apšvietimui!

LED kryptiniai šviestuvai
31 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
  • Nemokamas pristatymas nuo 99 €
  • 30 dienų grąžinimo politika
 1. Modernus-įžemintas-aliuminis-su-LED-IP65---Tiltas
  Modernus įžemintas aliuminis su LED IP65 - Tiltas
  209,00 € 125,00 €
  Stock Available IconTurime Order today before 20:00, shipped today !
31 prekės
Filtrai
Set Descending Direction

Įsigykite kryptinius LED šviestuvus

Kryptiniai LED šviestuvai turėtų būti esminė jūsų interjero dalis, o mūsų asortimente jie tikrai sudaro reikšmingą dalį. Žinoma, mūsų asortimente yra ir daugybė LED technologijos kryptinių šviestuvų. Šis įprastinio LED kryptinio šviestuvo variantas yra dar patvaresnis, o kadangi jis irgi labai gerai apšviečia, jūs galite turėti funkcionalų aplinkos apšvietimą savo gyvenamosiose patalpose! Kitu atveju tiesiog peržiūrėkite kryptinių LED šviestuvų asortimentą mūsų internetinėje parduotuvėje, įskaitant mūsų siūlomus įleidžiamus kryptinius šviestuvus su LED arba ant lubų montuojamus LED technologijos kryptinius šviestuvus arba ant paviršiaus tvirtinamus LED technologijos kryptinius šviestuvus. Galbūt yra kažkas jums tinkamo!

Kryptinis LED šviestuvas kiekviename jūsų namo kambaryje

Kryptinių LED šviestuvų yra įvairių stilių, todėl jie tinka kiekvienam kambariui jūsų namuose. Nesvarbu, ar norite mažų kryptinių LED šviestuvų vonios kambaryje, virtuvėje, svetainėje, miegamajame ar koridoriuje, mes turime tai, ko ieškote! Daugelis mūsų kryptinių LED šviestuvų dar ir reguliuojamo ryškumo, todėl galite patys koreguoti atmosferą savo gyvenamosiose erdvėse!

Ar galėtume padėti jums rasti tinkamus kryptinius LED šviestuvus?

Rasti gražius kryptinius LED šviestuvus nėra lengva, lempairsviesa tai žino geriau nei bet kas kitas. Laimei, esame tikrai pasirengę padėti jums ieškant kryptinių LED šviestuvų. Drąsiai susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi ir mes atsakysime į visus jūsų klausimus. Mums padedant tikrai rasite jums puikiai tiksiantį LED kryptinį šviestuvą!

new

Nauji gaminiai