Sviestuvo gaubtas

Daugiau nei 100 atskirų lempa atspalvių spalvų ir dydžių!
Sviestuvo gaubtas
203 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis
    • Nemokamas pristatymas nuo 70 €
    • 30 dienas grąžinimo politika
    • Nemokamas grąžinimas
  1. Interjero savaitės

203 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis

Lempų atspalvių

Platus gražus ir stilingas lempa atspalvių spalvų ir dydžių. Galite įsigyti lempos atspalvis, kad yra tikrai tiktų jūsų pasirinktą šviesą, suporuoti su savo stalo lempa, toršeras arba pakabukas šviesos! Iš vario plieno kabantys rutulinės atspalvių audinio atspalvių, kad jūs galite pritaikyti su naujos lempos ar esamo. Su mūsų mažomis kainomis, galite įsigyti kelis šviesos atspalvių eiti su jūsų pasirinkta šviesos, todėl jūs galite turėti """"naują"""" Light kaskart pakeisti savo dekoro. Modernus ir šviesą lempos atspalvis tinka Sieniniai šviestuvai ar klasikinių mažų Abażury sėdėti gražiai ant šviestuvų, pasirinkite įrengimą, kuris tinka jūsų lempa nuo E27 ar E14, jei jūsų esama lempa turi mažiau lemputės laikiklį funkcija pridėti reguliavimo žiedą E27 į E14 į jūsų įsakymas. Rasite šviesus ir gražus lempų gaubtai, kad yra tikrai komplimentas savo stilių ir dekoro Jūsų miegamojo stalo lempa ar kambarį ar modernaus ir pramoninės kabinti rutulinės pavėsyje savo Arc toršeras! Pasirinkimas yra begalinis, kai jis ateina į mūsų Abażury.

 

Komplimentas savo lempa su atitikimo pavėsyje!

Lempairsviesa.lt turi Abażury įvairovė prieinama beveik visiems tipų lempoms, ar tai jūsų lubų lempa, toršeras arba sąvarža lempos šviestuvai, jie visi čia nerasta! Mūsų lempos atspalviai būna įvairių formų, dydžių, spalvų ir audinių leidžia jums pasirinkti atspalvį, kuris tiktų jūsų lempa ir dekoro. Jei jau turite lempa, kuri reikalauja atspalvį, galite tinkinti savo lempa iki komplimentus su pavėsyje, kad tiktų jūsų lempa ir dekoro.

 

Lengva surinkti lempų gaubtai.

Mūsų asortimentas lempa atspalvių yra paprasta naudoti ir įdiegti į savo pakabukas lempa, toršeras ar sienos lempa. Kaip lempa atspalvių ateiti su voras kadrų, tai leidžia lengvai įrenginio arba pakabinti ar klipo ant jūsų lempos. Jei kyla sunkumų per savo lempos atspalvis, susisiekite su klientų aptarnavimo, nes jie padės jums toliau. Jūsų lempos tikrai išsiskirti su mūsų unikalios kolekcijos Abażury prieinama visiems detalės tipams!

 

Reikia pagalbos ar patarti?

Tuo lempairsviesa.lt pamatysite, kad yra visada padeda rasti Jums padėti. Jūs galite susisiekti su mumis elektroniniu paštu, pokalbių ar galite paskambinti mums. Mes siūlome nemokamą patarti ir mes esame čia, kad padėtų!

new