10 % papildoma nuolaida viskam* Daugiau informacijos ›

Šviestuvų gaubtai

Jums atrinktas platus lempų gaubtų asortimentas
Šviestuvų gaubtai
259 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis
  • Nemokamas pristatymas nuo 400 €
  • 30 dienų grąžinimo politika
 1. Natūralus-„Macrame“-skydelis-90-cm
  Natūralus „Macrame“ skydelis 90 cm
  159,00 €
  Of bespaar 10% als je er 2 koopt
  Turime
259 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis

Ieškote lempos gaubto?

Jei ieškote pirkti atskiro lempos gaubto stalinei lempai, gaubto pakabinamajai lempai ar gaubto sietynui, tuomet lempairsviesa yra jums tinkama vieta. Mūsų atskirai parduodami lempų gaubtai skiriasi dydžiu, spalva, audiniu ir funkcija, todėl tikrai rasite jums patinkantį gaubtą. Pasirinkite atskirą lempos gaubtą, jei jau turite pačią lempą, arba įsigykite lempą atskirai, kad patys galėtumėte susikomponuoti tobulą lempą, kuri tikrai tiks jūsų interjere! Taip pat turime lempų gaubtų, kurie gali pagyvinti kūdikio ar vaiko kambarį! Pažvelkite į mūsų siūlomus pintus lempų gaubtus arba nesenstantį juodą lempos gaubtą.

Įvairūs lempų gaubtai

Ar norite savo interjere turėti kabančią lempą, grindinę lempą, o gal sieninę lempą, kurios gaubtas patraukliai atrodytų? Tuomet lempų gaubtai, kuriuos siūlo lempairsviesa, yra daugiau nei tinkami jūsų lempai.Pasirinkę vieną iš šių gražių lempų gaubtų galite suteikti savo interjerui norimą atmosferą. Mėgaukitės nepakartojama išvaizda svetainėje turėdami lempos gaubtą, išsirinktą iš plataus asortimento, kurį siūlo lempairsviesa!

Reikia pagalbos ieškant idealaus šviestuvo gaubto?

Mūsų klientų aptarnavimo skyrius kasdien gali atsakyti į visus jūsų klausimus apie mūsų šviestuvų gaubtus. Išsirinkti idealų šviestuvo gaubtą ne visada paprasta, todėl mes esame pasiruošę padėti jums! Drąsiai susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi naudodamiesi pokalbių funkcija, telefonu arba el. paštu ir mes atsakysime į visus jūsų klausimus. Naudodamiesi mūsų tiesioginio pokalbio funkcija galite tiesiogiai susisiekti su vienu iš mūsų darbuotojų ir gauti atsakymus į visus klausimus apie mūsų šviestuvų gaubtus.

new

Nauji gaminiai