„Pasidaryk pats“ nuolaida! Mažiausiai 30 % nuolaida viskam*

Lubiniai ventiliatoriai

Lubiniai ventiliatoriai: energiją taupantis priedas

Lubiniai ventiliatoriai iš lempairšviesa yra daugiafunkciniai ir taupo energiją. Mūsų asortimente siūlomi ventiliatoriai su vasaros ir žiemos nustatymais, leidžiančiais juos naudoti ištisus metus: šie lubiniai ventiliatoriai gali padėti jūsų namuose išlaikyti ir vėsius, ir šiltus. Atraskite juos dabar!

Lubiniai ventiliatoriai
67 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis
  • Nemokamas pristatymas nuo 99 €
  • 30 dienų grąžinimo politika
 1. Pramoninis-lubų-ventiliatorius-juodas---„Magna“
  Pramoninis lubų ventiliatorius juodas - „Magna“
  229,00 € 119,00 €
  Stock Available IconTurime Order today before 20:00, shipped today !
 2. Sieninis-ventiliatorius-juodas-su-LED-2700K---Dores
  Sieninis ventiliatorius juodas su LED 2700K - Dores
  109,00 € 19,95 €
  Stock Available IconTurime Order today before 20:00, shipped today !
67 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis

Lubinių ventiliatorių šviestuvų privalumai

Lubiniai ventiliatorių šviestuvai gali būti naudojami tiek žiemą, tiek vasarą – labai patogu! Žiemą tai užtikrina, kad šiltas oras, kylantis nuo šildymo įrenginių, būtų stumiamas žemyn ir taip sušildyto oro nauda būtų labiau juntama. Vasarą šviestuvas-ventiliatorius duoda malonius gaivos gūsius, nes judina orą. Dauguma šviestuvų-ventiliatorių turi sieninį jungiklį, todėl juos galima valdyti rankiniu būdu. Tačiau vis dažniau naudojamas nuotolinio valdymo pultas, kuriuo, be kita ko, galima reguliuoti menčių sukimosi greitį. Peržiūrėkite mūsų lubinius ventiliatorius-šviestuvus!

Pirkite lubinį ventiliatorių-šviestuvą

Mūsų lubinių ventiliatorių-šviestuvų asortimente tikrai rasite tinkamą lubinį ventiliatorių-šviestuvą savo svetainei, miegamajam, valgomajam ar darbo kambariui! Dar labiau mėgaukitės apšvietimu turėdami dvigubos paskirties daiktą – lubinį ventiliatorių-šviestuvą. Ventiliatorius-šviestuvas ne tik suteikia šviesos, bet ir yra itin naudingas šiltuoju metų laiku. Išsirinkę šviestuvą-ventiliatorių iš šio asortimento, turėsite kokybišką kambario apšvietimą ir mėgausitės gaiviais oro gūsiais. Patinka tvirta išvaizda? Tada pažvelkite į mūsų pramoninius lubinius ventiliatorius-šviestuvus arba mūsų lubinius ventiliatorius-šviestuvus su medinėmis detalėmis! Labiau patinka nesenstanti išvaizda? Turime daug lempairsviesa juodos spalvos lubinių ventiliatorių-šviestuvų. Tikras jaukumo kūrėjas jūsų namuose!

Reikia pagalbos ieškant idealios lempos-ventiliatoriaus?

Sunku išsirinkti iš mūsų plataus lubinių ventiliatorių-šviestuvų asortimento! Drąsiai susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi naudodamiesi pokalbių funkcija, telefonu arba el. paštu ir mes atsakysime į visus jūsų klausimus. Mūsų tiesioginio pokalbio funkcija suteikia jums galimybę tiesiogiai pabendrauti su vienu iš mūsų darbuotojų, kuris atsakys į visus jūsų klausimus apie mūsų lubinius ventiliatorius-šviestuvus. Mums padedant tikrai rasite jums puikiai tinkantį lubinį ventiliatorių-šviestuvą!

new

Nauji gaminiai