Gaukite bent 20 % nuolaidą viskam*

Lubiniai ventiliatoriai

Apšvietimas ir vėsinimas: pasirinkę šiuos lubinius ventiliatorius-šviestuvus turėsite vieną daiktą su abiem funkcijomis!

Atneškite gaivaus oro gūsį į savo namus išsirinkę naują lubinį ventiliatorių-šviestuvą! Tai puikus interjero papildymas karštesnio klimato regionuose. Papildykite savo interjerą mūsų ventiliatoriumi-šviestuvu ir mėgaukitės šviesa bei vėsa savo namuose. Pirkite juos dabar!

Lubiniai ventiliatoriai
55 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis
    • Nemokamas pristatymas nuo 400 €
    • 30 dienų grąžinimo politika
55 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis

Lubinių ventiliatorių šviestuvų privalumai

Lubiniai ventiliatorių šviestuvai gali būti naudojami tiek žiemą, tiek vasarą – labai patogu! Žiemą tai užtikrina, kad šiltas oras, kylantis nuo šildymo įrenginių, būtų stumiamas žemyn ir taip sušildyto oro nauda būtų labiau juntama. Vasarą šviestuvas-ventiliatorius duoda malonius gaivos gūsius, nes judina orą. Dauguma šviestuvų-ventiliatorių turi sieninį jungiklį, todėl juos galima valdyti rankiniu būdu. Tačiau vis dažniau naudojamas nuotolinio valdymo pultas, kuriuo, be kita ko, galima reguliuoti menčių sukimosi greitį. Peržiūrėkite mūsų lubinius ventiliatorius-šviestuvus!

Pirkite lubinį ventiliatorių-šviestuvą

Mūsų lubinių ventiliatorių-šviestuvų asortimente tikrai rasite tinkamą lubinį ventiliatorių-šviestuvą savo svetainei, miegamajam, valgomajam ar darbo kambariui! Dar labiau mėgaukitės apšvietimu turėdami dvigubos paskirties daiktą – lubinį ventiliatorių-šviestuvą. Ventiliatorius-šviestuvas ne tik suteikia šviesos, bet ir yra itin naudingas šiltuoju metų laiku. Išsirinkę šviestuvą-ventiliatorių iš šio asortimento, turėsite kokybišką kambario apšvietimą ir mėgausitės gaiviais oro gūsiais. Patinka tvirta išvaizda? Tada pažvelkite į mūsų pramoninius lubinius ventiliatorius-šviestuvus arba mūsų lubinius ventiliatorius-šviestuvus su medinėmis detalėmis! Labiau patinka nesenstanti išvaizda? Turime daug lempairsviesa juodos spalvos lubinių ventiliatorių-šviestuvų. Tikras jaukumo kūrėjas jūsų namuose!

Reikia pagalbos ieškant idealios lempos-ventiliatoriaus?

Sunku išsirinkti iš mūsų plataus lubinių ventiliatorių-šviestuvų asortimento! Drąsiai susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi naudodamiesi pokalbių funkcija, telefonu arba el. paštu ir mes atsakysime į visus jūsų klausimus. Mūsų tiesioginio pokalbio funkcija suteikia jums galimybę tiesiogiai pabendrauti su vienu iš mūsų darbuotojų, kuris atsakys į visus jūsų klausimus apie mūsų lubinius ventiliatorius-šviestuvus. Mums padedant tikrai rasite jums puikiai tinkantį lubinį ventiliatorių-šviestuvą!

new

Nauji gaminiai