10 % papildoma nuolaida viskam* >

Lauko grindinio kryptiniai šviestuvai

Turime daugybę įvairių antžeminių lauko kryptinių šviestuvų!
Lauko grindinio kryptiniai šviestuvai
11 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
 1. Modernus-įžemintas-aliuminis-su-LED-IP65---Tiltas
  Modernus įžemintas aliuminis su LED IP65 - Tiltas
  D
  209,00 € 135,00 €
  Stock Available IconTurime Order today before 20:00, shipped today !
  • Nemokamas pristatymas nuo 99 €
  • 30 dienų grąžinimo politika
 2. Lauko-grindinis-plienas-11cm-IP67---pagrindinis-apvalus
  Lauko grindinis plienas 11cm IP67 - pagrindinis apvalus
  40,95 € 20,95 €
  Stock Available IconTurime Order today before 20:00, shipped today !
11 prekės
Filtrai
Set Descending Direction

Pažemės kryptiniai šviestuvai laukui

Norite įsigyti gražių lauko pažemės kryptinių šviestuvų sodui? lempairsviesa yra tam tinkama vieta! Parduodame įvairių tipų ir dydžių pažemės kryptinius šviestuvus. Iš esmės lauko pažemės kryptiniai šviestuvai gali būti skirstomi į du tipus: įleidžiamus, kurie įtvirtinami žemėje, ir montuojamus paviršiuje, kurie padedami ant žemės. Peržvelkite mūsų internetinę parduotuvę ir galbūt rasite ieškomus lauko pažemės kryptinius šviestuvus! Ieškote tikrai taupiai energiją naudojančio lauko pažemės kryptinio šviestuvo? Tada peržiūrėkite mūsų LED pažemės kryptinius šviestuvus!

Lauko pažemės kryptiniai šviestuvai už tinkamą kainą

Mūsų laukui skirti pažemės kryptiniai šviestuvai idealiai tinka bet kokiam sodui ir gali turėti daug funkcijų. Pavyzdžiui, turime lauko pažemės kryptinių šviestuvų su judesio jutikliais, kad visada galėtumėte keliauti per savo sodą. Kiti pasižymi saulės energijos efektyvumu, todėl jums nebereikia rūpintis lauko pažemės kryptinių šviestuvų energijos sąnaudomis. Ieškote ne tik lauko pažemės kryptinio šviestuvo? Taip pat peržiūrėkite visus lauko kryptinius šviestuvus, kur rasite, be kita ko, smeigtukų kryptiniams šviestuvams!

Ar galime padėti surasti pažemės kryptinį šviestuvą jūsų lauko erdvei?

Rasti lauko pažemės kryptinį šviestuvą gali būti labai sunku. Mes labai džiaugiamės galėdami padėti jums priimti geriausią sprendimą renkantis lauko pažemės kryptinius šviestuvus. Drąsiai susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi naudodamiesi pokalbių funkcija, telefonu arba el. paštu ir mes atsakysime į visus jūsų klausimus. Mums padedant tikrai rasite tobulą lauko pažemės kryptinį šviestuvą!

new