Sienų šviestuvai

Įvairių stilių sienų prožektorius tiesiogiai prieinamas jums dabar!
Sienų šviestuvai
91 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis
    • Nemokamas pristatymas nuo 70 €
    • 30 dienas grąžinimo politika
    • Nemokamas grąžinimas
  1. Interjero savaitės

91 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis

Pirk sienų Prožektoriai?

Rasite keletą sienų prožektorius, įvairių stilių ir dydžių ne lempairsviesa.lt! Sienų šviestuvai yra puikus kryptinis apšvietimas, kur jums reikia papildomą apšvietimą ir atmosferą. Platus spalvų, dizaino ir funkcijų, kad tiks jūsų dekoro ir stilių iš reguliuojamomis ir kilnojimosi prožektorius į vieną ar kelis prožektorius su gražia plieno, žalvario ar vario pagrindo armatūra platinti šviesa tolygiai visoje patalpoje. Energijos taupymas ir ilgesnis built-in vadovaujama sienos prožektorius puikiai tinka lauke su dideliu liumenų produkcija ar paprasto sienos dėmesio su dekoratyvine gijų galvutės šilta balta jums svetainė, kad ji atitiktų toršeras arba stalo lempa, pasirinkimas yra begalinis.

 

Sienų prožektorių, kad tiktų jūsų vidaus ir lauko dekoro!

Nesvarbu, kokio stiliaus ar dekoro galite turėti, sienų šviestuvai visada yra puikus papildymas jūsų namuose, verslo vieta ar biure. Pasirinkite iš sienų prožektorius su reguliuojamomis galvutėmis masyvas leidžia jums pasukti ir tiesioginės šviesos, kai ji Jums tinka geriausiai sienos dėmesio, kad gali veikti kaip aukštyn ir žemyn lengvesni išmesti netiesiogiai ir šiltas apšvietimas kaip funkcija gabalas ant sienos. Gražus ir savitas modernios kaimiškas sienų prožektorius yra idealus salonuose ir restoranų teikti didelę apšvietimas, kaip apie reguliuojamus sienų prožektorius jūsų vonios kambarys su IP44 iki IP65, kad tiktų jūsų reikalaujama zonoje arba sienų prožektorius su kištuku ir laidu lengvai naudoti ir pereiti kaip miegamajame apšvietimas tobula, kaip skaitymo šviesos. Prislopintos sienų šviestuvai yra puikus sukurti šiltą ir atmosferos apšvietimo ir leidžia jums kontroliuoti šviesos intensyvumą, kaip apie naudojant RGB LED lemputes sukurti žaismingą ir dekoratyvinis spalvą suleidžiama vietos vaikams. Sienų šviestuvai būna įvairiausių formų ir spalvų įvairovė, kad tiktų modernus, pramonės ar net derliaus įkvėpė stilius ir išvaizda, esate tikri, kad rasti AC tinkamą sienos dėmesio iš mūsų asortimento! ,

 

Reikia pagalbos ar patarimo, kai jis ateina į pasirenkant sienų prožektorius?

Tuo lempairsviesa.lt pamatysite, kad yra visada padeda rasti padėti jums rasti tinkamą lempa. Jūs galite susisiekti su mumis elektroniniu paštu, pokalbių ar galite paskambinti mums. Siūlome nemokamas konsultacijas ir mes padėsime jums gauti tinkamą šviesos jums.

new