10 % papildoma nuolaida viskam* >

Lauko šviestuvai su jutikliais

Jauskitės saugiai namuose turėdami mūsų lauko žibintus su jutikliais!
Lauko šviestuvai su jutikliais
90 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis
    • Nemokamas pristatymas nuo 99 €
    • 30 dienų grąžinimo politika
90 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis

Lauko jutikliniai žibintai: puikus priedas!

Turime lauko jutiklinių žibintų – tiek modernių, tiek klasikinių. Todėl visada rasite lauko šviestuvą su jutikliais, kuris tiks jūsų sodo stiliui. Lauko šviestuvas su judesio jutikliu idealiai tinka sodui ar lauko erdvei apšviesti. Jis įsijungia iš karto, kai aptinka judėjimą. Tai padės jums rasti kelią tamsoje, taip pat atgrasyti nepageidaujamus lankytojus. Pavyzdžiui, mūsų lauko šviestuvų su jutikliais asortimente rasite sieninių šviestuvų su judesio jutikliu. Jutikliniai šviestuvai tinka ir drėgnoms patalpoms. Visuose šviestuvuose įrengtas infraraudonųjų spindulių judesio detektorius, o kai kuriuose lauko šviestuvuose yra į šviesą reaguojantis jungiklis, todėl jutiklinis šviestuvas įsijungia tik temstant arba jau sutemus. Taip pat peržiūrėkite mūsų jutiklinių šviestuvų kolekciją!

Lauko šviestuvai su jutikliu, puikiai tinkantys jūsų terasoje ir sode

Dėl lauko šviestuvų su jutikliu galite greitai ir lengvai apšviesti savo lauko erdvę nieko nedarydami. Praeikite pro jutiklį ir lauko šviestuvas įsižiebs. Tačiau turėdami šiuos gražius jutiklinius šviestuvus galite nuveikti dar daugiau. Jie gali atskleisti jūsų lauko erdvę ir sodą gražioje šviesoje, kad visa teritorija iš karto atrodytų patraukliai. Tai išties funkcionalus ir patrauklus priedas!

Ar jums reikia pagalbos ieškant idealaus lauko jutiklinio šviestuvo?

lempairsviesa mielai padės jums surasti idealų sodo jutiklinį šviestuvą jūsų sodui ar terasai. Nesvarbu, ar ieškote sieninio šviestuvo su jutikliu, lauko kryptinio šviestuvo su jutikliu ar saulės įkraunamo šviestuvo, mūsų klientų aptarnavimo skyrius jums padės!

new

Nauji gaminiai