Lauko šviestuvai su jutikliais

Būkite saugūs su mūsų asortimentą lauko šviestuvai su judesio davikliais!
Lauko šviestuvai su jutikliais
80 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis
    • Nemokamas pristatymas nuo 70 €
    • 30 dienas grąžinimo politika
    • Nemokamas grąžinimas
  1. Interjero savaitės

80 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis

Lauko jutiklis žibintai

Didelis pasirinkimas Lauko Pasiūlymai jutiklis žibintai yra prieinama lempairsviesa.lt. Pasirinkite iš modernių ir klasikinių judesio jutiklio šviesos suprojektuoti, kad tiktų bet lauko erdvę turite diapazone. Idealus saugumo apšvietimas jūsų sode ir priekinių durų! Lauko apsaugos žibintai svyruoja nuo skirtingų IP klasifikavimo kategorijos pilnai įrengtas su infraraudonųjų spindulių judesio detektorių ir Twilight jungikliai su LED apšvietimu.

 

Jutiklių žibintus, kurie idealiai tinka jūsų sode ir priekinio kiemo.

Didelis asortimentas lauko žibintai su judesio davikliu, siekiant padėti jums per tamsoje. Pasirinkite iš klasikinės sienos lempa Lantern su judesio davikliu prie šiuolaikinių polių stulpeliai su saulės judesio davikliu, visi pilnai įrengtas su infraraudonųjų spindulių judesio jutikliais. Apšvieskite savo Driveway su mūsų žemės LED prožektorius su judesio davikliais į savo garažas su mūsų Prieblandos jungikliai integruotas potvynių žiburiai. Kaip apie mūsų ekologinio draugiškas diodas įmontuotas saulės šviesos, kad ateina su tiek judesio davikliai ir Prieblandos jungikliai, leidžianti energijos bus suvartotas natūraliai nuo saulės. Paverskite savo sodą ir lauko erdvėje su mūsų šilta ir draugiška saugumo žibintai suteikia jums saugumą ir šviesos, kai jums reikia. Iš tradicinių ir modernių lauko sienos lempa jutiklių į protingas ir paprastas lauko lubų lempos su IR jutiklių ir dekoratyviniai sodo žibintai su judesio detektorių esate tikri, kad niekada negali būti be apšvietimo tamsoje. Check out mūsų asortimentą saugumo lempos, lanters, kelio apšvietimo žemės LED prožektorius.

 

Reikia pagalbos ieškant saugumo šviesas?

Leiskite mums padėti jums. Tuo lempairsviesa.lt rasite didelį pasirinkimą LED saugumo žiburiai, todėl pasirenkant tinkamą vieną, kuris tinka jūsų poreikius gali pasirodyti sunkumų tiek. Padėti ir suteikti Jums su atitinkamos informacijos jums reikia, susisiekite per mūsų pokalbių paslaugą pateikti savo klausimą ir gaukite asmeninį atsakymą. Taip pat galite mums paskambinti arba rašykite mums padėti Jums rasti idealus ir tinkamą lempa.

new