10 % papildoma nuolaida viskam* >

Įkraunamas šviestuvai

Raskite čia tobulesnes baterijas darbinamas lempas

Atneškite atmosferą į savo namus su mūsų pakraunamomis lempomis. Dėl jų bevielio dizaino jas lengva judinti be prikibimo prie lizdo. Be to, jų praktiniam aspektui, bevielės lempos yra ir absoliuti dizaino tendencija!

Įkraunamas šviestuvai
18 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
  • Nemokamas pristatymas nuo 99 €
  • 30 dienų grąžinimo politika
 1. Stalinė-lempa-balta-įkraunama-IP44---Stard
  Stalinė lempa balta įkraunama IP44 - Stard
  74,95 € 50,95 €
  Stock Available IconNėra sandėlyje Expected delivery within 2 weeks
18 prekės
Filtrai
Set Descending Direction

Pakraunamos Lempos: Praktiškos ir Atmosferinės

Ar norėtumėte apšviesti jaukų kampelį svetainėje, sukurti svečiamą miegamąjį ar padaryti savo sodą daugiau atmosferišką? Mūsų baterijomis veikiamos lempos siūlo idealų sprendimą. Pridėkite stilingą prisilietimą prie savo interjero su mūsų unikalios įkraunamos lempos. Ar lampa tuščia? Nėra problema, bevielės lempos lengvai įkraunamos. Ir tai nėra viskas - beveik visos mūsų belaidžių lempos gali būti reguliuojamos, suteikiant jums galimybę sukurti idealią atmosferą kiekvienai progai. Pasirinkite švelnų šviesą romantiškam vakarui arba šviesų šviesą apšvietimui skaitymo kampelyje, mūsų baterijomis veikiamos lempos suteikia jums reikiamą lankstumą.

Lankstumas su bevielėmis lempomis

Su įkraunamomis lemputėmis iš lempairsviesa visada būsite pasiruošę atmosferiniam šviesai. Iš anksto lengvai įkraukite jas ir mėgaukitės galimybe naudotis lemputėmis, kur ir kada norite. Nesvarbu, ar norite sukurti jaukumą patalpose, ar sėdėti lauke ramioje atmosferoje, Lempairsviesa siūlo didelį baterijomis varomų lauko lemputių kolekciją, atlaikančių neišvengiamus lietaus lašelius. Pas lempairsviesa rasite baterijomis varomas lemputes, kurios jums tiks. Pavertę kiekvieną erdvę patogiu vietu su mūsų patogiomis ir stilingomis belaidėmis lemputėmis. Patirkite apšvietimo lankstumą bet kada ir bet kur su lempairsviesa lemputėmis.

Negalite su tuo susitvarkyti vieni?

Išsirinkimas iš mūsų plačios įkraunamų lempų asortimento gali būti iššūkis. Reikia patarimo ar yra klausimų? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimu per pokalbio funkciją, telefonu ar el. paštu, ir mes atsakysime į visus jūsų klausimus. Kartu su mumis, jūs tikrai galėsite rasti savo idealų belaidį lempą.

new