Gaukite bent 20 % nuolaidą viskam*

Sodo žibintai

Įvairių formų ir stilių sodo žibintai!
Sodo žibintai
26 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
    • Nemokamas pristatymas nuo 400 €
    • 30 dienų grąžinimo politika
26 prekės
Filtrai
Set Descending Direction

Ieškote sodo žibintų?

lempairsviesa turi sodo žibintų, kurių ieškote! Parduodame kelių stilių lauko žibintus, įskaitant modernius ir kaimiško stiliaus. Lauko žibintas arba pažemės žibintas yra patrauklus priedas jūsų sodui. Dažnai jie statomi šalia sodo tako ar pavėsinės. Dėl to jie ne tik patrauklūs, bet ir itin funkcionalūs! Papildykite savo žibintą šviečiančiu lauko stulpeliu ir sodo tako šviestuvu ir jūsų sodas taps pilnavertis!

Lauko žibintų galimybės

Kaip jau minėta, lauko žibintai yra labai tinkami statyti šalia jūsų sodo takų. Sode žibintą galite naudoti įvairiai. Taip pat galite naudoti pastatomą žibintą, kad apšviestumėte mėgstamus augalus naktį. Augalų apšvietimas sodo žibintu iš karto sukuria jaukią atmosferą visame sode. Jei savo sode tako šviestuvus naudosite kartu su sodo žibintais, sukursite nuostabų foną. Mūsų asortimente taip pat rasite sieninių žibintų ir pakabinamų žibintų.

Reikia pagalbos ieškant tinkamo sodo žibinto?

Kadangi lempairsviesa siūlo tiek daug skirtingų tipų sodo žibintų, pasirinkti yra labai sunku. Drąsiai susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi naudodamiesi pokalbių funkcija, telefonu arba el. paštu ir mes atsakysime į visus jūsų klausimus. Mielai atsakysime į visus jūsų klausimus. Taip visada surasime jūsų ieškomą lauko žibintą!

new