Sodo šviestuvai

Įvairovė sode šviesos prieinama jūsų sode!
Sodo šviestuvai
673 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis
    • Nemokamas pristatymas nuo 70 €
    • 30 dienas grąžinimo politika
    • Nemokamas grąžinimas
  1. Interjero savaitės

673 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis

Sodo žibintai

Ieškote tinkamų lempų jūsų sode? Šioje kategorijoje rasite visus sodo apšvietimo tipai, kurie atitiktų jūsų poreikius. Nuo žemės ir paklotai prožektorius smaigalys ir švartavimosi apšvietimas, saulės šviesos, kad sieniniai šviestuvai; viską daryti su sodo apšvietimas, galima rasti per šį platų. Reikia pagalbos surasti tobulą ar tinkamas sodo žibintai? Prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komandą, kad padėtų jums toliau rasti tinkamą sodo šviesą jums.

 

Dizainas sodo žibintai ir funkcionalumo eiti koja kojon.

Idealus sodo šviesa gali turėti keletą dizaino funkcijas, kad atitiktų jūsų poreikius; Pavyzdžiui puikus sodo lempos negali būti vertinami tik dizainas, bet taip pat būtina pažvelgti į savo kokybės ir funkcionalumo jį. Įvairūs sodo lempos gali turėti skirtingas funkcijas, jei jūs ieškote lempa, kad būtų apsaugota nuo sunkiųjų liūčių ir atšiaurių oro sąlygų matote didelį pasirinkimą IP65 ir lubų lempos, turime. Visi mūsų lauko lempos ne lempairsviesa.lt yra geros kokybės ir yra pagaminti trukti ilgą laiką illumate savo sode gražiai.

 

Patvarus ir stilingas sodo žiburiai.

Ieškote ekologiška lempa, kuri taip pat tarnauja kaip dekoratyvinis apšvietimas jūsų sode? Tada pamatyti mūsų platus kolekcija lauko saulės šviesos suteikti jums paprastas sprendimas apšviesti savo sode! Mūsų asortimentas lauko saulės šviesos yra modernaus dizaino, nesant būtinybės vielos juos į savo tinklo, su integruotu saulės elementų dizaino lempa naudoja saulės energiją, kartu su energijos efektyvus LED šviesos šaltinio apšviestų jūsų sodą daugelį metų ateiti , Mūsų lauko saulės šviesos ne lempairsviesa.lt yra ne tik patvarus, bet ir stilingas duoti savo sode galutinio išvaizdą!

new