10 % papildoma nuolaida viskam* Daugiau informacijos ›

Sodo šviestuvai

Įvairių tipų sodo žibintai prieinami iš karto!
Sodo šviestuvai
726 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis
    • Nemokamas pristatymas nuo 400 €
    • 30 dienų grąžinimo politika
726 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
Puslapis

Tegu jūsų sodas nušvinta tinkamomis sodo šviesomis

Ieškote šviestuvų savo sodui? Šioje kategorijoje galite rasti tobulą sodo apšvietimą. Rasite įvairių formų ir dydžių sodo šviestuvus: čia ir sodui skirti lauko šviestuvai, ir įsmeigiami šviestuvai, ir sodo žibintai, ir LED sodo apšvietimas. Šiame asortimente rasite viską, kas susiję su sodo apšvietimu ir sodo šviestuvais – pavyzdžiui, jutiklinius lauko šviestuvus. Taip savo sodui suteiksite naują išvaizdą! Sodo šviestuvų kategorijoje taip pat galite rasti saulės šviestuvus savo terasai arba sieninius šviestuvus ūkiniam pastatui.

Raskite tobulą sodo šviestuvą

Idealus apšvietimas jūsų sode pasižymi keliomis savybėmis. Pavyzdžiui, sodui skirtas šviestuvas bus vertinamas ne tik dėl jo dizaino, bet ir dėl kokybės bei funkcionalumo. Sodo šviestuvai turi būti atsparūs blogam orui. Visi lauko sodo šviestuvai, kuriuos siūlo lempairsviesa, geba ilgai atlaikyti atšiaurias oro sąlygas ir gražiai apšviesti sodą. Paimkime mūsų dekoratyvinį sodo apšvietimą kaip pavyzdį: šie dekoratyviniai žibintai iš karto suteikia sodui patrauklumo ir verti vietos bet kokiame sode.

Įsigykite tvarias lempas sodui

Ieškote tvarios sodo lempos, kuri jūsų sodą dar ir papuoštų? Tuomet mūsų lauko saulės šviestuvai gali būti tai, ko ieškote! Saulės sodo žibintai paima energiją iš saulės apšvietimo ir paskleidžia tą energiją kaip šviesą. Saulės šviestuvą lengva sumontuoti ir jos nereikia jungti prie tinklo. Saulės šviestuvai, kuriuos siūlo lempairsviesa, yra ne tik tvarūs, bet ir labai stilingi. Naudodamiesi mūsų saulės energija įkraunamais šviestuvais sode, jūs iš karto būsite pagražinę savo sodą!

new

Nauji gaminiai