10 % papildoma nuolaida viskam* >
block 1

Vatai nurodo lemputės galią

 

 Dar visai neseniai lempos galingumas buvo nustatomas pagal jos galią (vatus), tačiau šiandien pamatysite, kad LED paketai taip pat pateikia liumenus ir voltus, bet koks skirtumas tarp šių dydžių? Ką gi, atsakysime į visus šiuos klausimus ir dar daugiau!

Pirkti dabar

Vatai prieš liumenus

Lempos vatai yra lempos suvartojamos energijos / galios kiekis, o liumenai yra šviesos šaltinio pagaminamos šviesos / ryškumo kiekis. Liumenai iš tikrųjų yra geresnis būdas sužinoti, kiek iš tikrųjų lemputė ryški, nes jie nurodo šviesos intensyvumą ir to specialaus šviestuvo sugeneruojamą galią, o vatai nurodo tik lemputės energijos suvartojimą. Taigi, kuo daugiau liumenų, tuo šviesa ryškesnė, štai kodėl dabar limenai ant lemputės ir lempų paketų pateikiami priekyje nurodant ryškumą, taigi, daugiau dėmesio atkreipkite į liumenų kiekį, o ne į vatus!

block 4

LED ir galia

Neįmanoma konvertuoti vatų į liumenus. Tai du visiškai skirtingi matavimo vienetai. Būdavo teigiama, kad didesnė galia suteiks tam tikrą kiekį šviesos, tačiau tai pasikeitė ir dabar matote, kad kai kurios LED lemputės yra mažos galios, bet taip pat gali suteikti didelį kiekį šviesos. Taigi, dabar geriausia pažvelgti į šviesos šaltinio liumenų kiekį, o ne į galią.


Kas yra įtampa?

Įtampa ir voltai nurodo lempos įtampą. Pagrindinė galia JK būstuose paprastai yra standartinė 230 V, beveik visos lempos veiks su šia standartine įtampa, tačiau yra išimčių, pavyzdžiui, kai kurie įleidžiamieji šviestuvai yra 12 V. Jei norite konvertuoti aukštą įtampą (nuo 230 V) į žemesnę įtampą (iki 12 V), jums bus reikalingas transformatorius. Transformatorius užtikrins, kad maitinimas būtų konvertuojamas iš 230 V į 12 V. Pavyzdžiui, transformatoriumi gali būti jūsų mobiliojo telefono įkroviklis arba nešiojamojo kompiuterio adapteris.

Svarbu nepamiršti šių dalykų: Skirtumas tarp 12 V ir 230 V. Apačioje išvardijame privalumus ir trūkumus: 12 V šviestuvo privalumas tas, kad jį galima naudoti ilgiau, nes jis veikia su mažesne įtampa / mažiau įtampos, o trūkumas tas, kad jis veiks su transformatoriumi. 230 V šviestuvo privalumai tokie, kad nereikia jokio transformatoriaus ir jį galima montuoti tiesiai savo maitinimo tinkle ir 230 V taip pat galima naudoti beveik su visomis lemputėmis.

 
emico-featured

LED šviestuvai