Papildoma 5 % nuolaida lubų ventiliatoriams* >
block 1

Kabelis ir kištukai:
kas galima ir ko negalima!

 

Šiame puslapyje rasite aktualios informacijos apie kabelį ir kištukus. Visų pirma, svarbu žinoti, kad laidą ir kištuką reikės naudoti prijungiant prie šviestuvo arba padalijant, kad būtų galima jį įkišti į elektros lizdą. Čia paaiškinsime, kaip prijungti kabelį i laidą prieš šviestuvo, kad būtų galima jį įkišti tiesiai į sieninį elektros lizdą.

Pirkti dabar

Skirtumas tarp įžemintų ir neįžemintų elektros lizdo kištukų:

Kalbant apie kištukus svarbu suprasti skirtumą tarp įžemintų ir neįžemintų kištukų. Įžemintas kištukas turi tris laidus ir kiekvienas jų skirtingos spalvos:

Geltonas / žalias laidas: tai įžeminimo laidas. Tai laidas su dviguba izoliacija ir jis tarsi apsauginis laidas, skirtas apsaugoti nuo elektros smūgio ir (arba) gaisro. Šviestuvai su įžemintu laidu dažniausiai reikalingi drėgnose jūsų namų vietose, kad būtų išvengta trumpo jungimo, pavyzdžiui, tuo metu, kai įvyksta šviestuvo trumpi jungimai arba koks nors lempos defektas, lempa automatiškai apsaugoma, įtampa pašalinama ir nukreipiama į žemę.

Rudas laidas: tai laidas, kuriuo teka įtampa. Juo teka pagrindinė galia ir jame visada yra įtampos. Tai pliusinis laidas.

Mėlynas laidas: tai minusinis laidas. Jame nėra įtampos ir jis tik pasirūpina elektros išlydžiu. Tai minusinis arba nulinis laidas.

block 7

Ar norite prijungti kabelį ir kištuką prie savo šviestuvo?

Ar turite šviestuvą, kurį norėtumėte konvertuoti ir naudoti su laidu bei kištuku? Tai lengva padaryti! Paprasčiausiai gaukite laidą ir kištuką su jungikliu arba be jo, priklausomai nuo to, kokio lempos veikimo norite. Lengvai prijunkite laidą prie lempos ir įkiškite jį į elektros lizdą! Turime įvairiausių spalvų ir ilgių laidų kištukų!

block 7
emico-featured