Iki 80 % nuolaida mūsų internetinėje Kalėdų mugėje. Pirkti dabar >

Taupykite energiją su lubų ventiliatoriumi

Galbūt jūs taip negalvojote, bet lubų ventiliatorius iš tikrųjų gali sutaupyti daug energijos! Ventiliatorius gali suteikti daug daugiau nei tik vėsų vėją vasarą. Daugelio ventiliatorių žiemos režimas padeda užtikrinti, kad šiltas oras žiemą pasiskirstytų tolygiai. Norite sužinoti, kaip tai veikia ir kokių kitų privalumų turi lubų ventiliatoriai? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte!

Kiek galiu sutaupyti?

Jūsų namų šildymas, vėsinimas ir apšvietimas gali kainuoti daug pinigų. Lubų ventiliatorius sunaudoja apie 0,05 kWh per valandą. Dėl to lubų ventiliatorius yra daug pigesnis nei oro kondicionierius, kuris gali sunaudoti nuo 1,0 iki 2,5 kWh per valandą! Jei paliksite lubų ventiliatorių įjungtą 8 valandas per dieną, sunaudosite apie 0,4 kWh per dieną. Su oro kondicionavimo įrenginiu tai yra 12 kWh per dieną. Jei pradėsite nuo vidutinės 0,58 € kWh kainos (nuo 2022 m. rugpjūčio Nyderlanduose), tai kainuos 0,20 € su lubų ventiliatoriumi. Palyginimui, oro kondicionavimo įrenginys parai kainuos 6,95 €. Pradėkite skaičiuoti savo santaupas!

Kaip tai veikia?

Vasaros režimas

Dabar, kai žinote, kad daugelis lubų ventiliatorių turi vasaros ir žiemos nustatymus, paaiškinsime, kaip juos naudoti. Kai lubų ventiliatorius veikia vasaros režimu, mentės sukasi prieš laikrodžio rodyklę, todėl oras pučiamas tiesiai žemyn. Taip patalpoje sukuriamas vėjelis, turintis vėsinantį poveikį. Vidutinė kambario temperatūra nesumažės, tačiau jausis vėsiau dėl cirkuliuojančio oro!

Žiemos režimas

Žiemos režimu ventiliatorius suksis pagal laikrodžio rodyklę. Taip šaltas oras iš kambario apačios į viršų patenka per ventiliatoriaus mentes. Šiltas oras, kuris paprastai kyla aukštyn ir lieka kambario viršuje, ventiliatoriaus stumiamas žemyn. Taip užtikrinamas tolygesnis šilto oro pasiskirstymas po kambarį, o tai reiškia, kad galite nustatyti šiek tiek žemesnį šildymo nustatymą. Taip jūsų kojų pirštai bus šilti ir padės sutaupyti pinigų už šildymą!


emico-featured

Lubiniai ventiliatoriai su žiemos režimu


Pagrindiniai privalumai iš pirmo žvilgsnio

Lubiniai ventiliatoriai turi ir kitų privalumų! Mes parengėme jų sąrašą čia:

  • Jie padeda pagerinti oro cirkuliaciją ir temperatūrą patalpoje
  • Lempšairšviesa lubų eventiliatoriai taip pat turi apšvietimo ir nuotaikos funkciją
  • Lubiniai ventiliatoriai veikia daug tyliau nei oro kondicionieriai
  • Lubų ventiliatoriai gali padėti apsisaugoti nuo uodų įkandimų, nes jie nemėgsta stiprių oro srovių.

DUK

 

  • Į ką reikia atsižvelgti perkant lubų ventiliatorių?

Pirmiausia turite įsitikinti, kad jūsų lubos yra pakankamai tvirtos, jog išlaikytų lubų ventiliatorių. Lubų ventiliatoriai dažniausiai yra gana sunkūs daiktai, kurie nelabai prilimpa prie gipso kartono, todėl pasirūpinkite, kad lubos būtų tvirtos! Taip pat turite įsitikinti, kad pasirinkote tinkamo dydžio ventiliatorių patalpai, kurioje norite jį montuoti, nes per maži ventiliatoriai turės ribotą poveikį.

Sk. m² ploto Lubų ventiliatoriaus skersmuo
Iki 8 m² 75 cm
8 - 10 m² 90 cm
8 - 12 m² 103 cm
10 - 16 m² 120 cm
12 - 25 m² 132 cm
18 - 32 m² 140 cm
25 - 45 m² 160 cm
30 - 50 m² 180 cm
daugiau nei 50 m² Rekomenduojami keli lubų ventiliatoriai
     

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Kokia vieta geriausia ventiliatoriui?
    Norint išnaudoti visas lubų ventiliatoriaus galimybes, jis turi būti įrengtas bent 1,5 metro atstumu nuo sienos. Tai užtikrins optimalų oro srautą visame kambaryje.