10 % papildoma nuolaida viskam* >

LED apšvietimas

LED apšvietimas kiekvienam kambariui

Raskite LED apšvietimą, kokio ieškote! Parduotuvėje lempairsviesa rasite įvairių tipų LED šviestuvų: pakabinamų LED lempų, sieninių LED lempų ir kt. Taigi galite turėti puikų energiją taupantį LED apšvietimą bet kuriai patalpai ir sukurti jaukią atmosferą.

LED apšvietimas
845 prekės
Filtrai
Set Descending Direction
  • Nemokamas pristatymas nuo 99 €
  • 30 dienų grąžinimo politika
 1. Dizaino-stalinė-lempa,-pritemdoma,-su-LED---Regno
  Dizaino stalinė lempa, pritemdoma, su LED - Regno
  57,95 € 51,95 €
  Stock Available IconTurime Order today before 20:00, shipped today !
845 prekės
Filtrai
Set Descending Direction

Pirksite LED apšvietimą? Didžiausias asortimentas!

LED apšvietimas vis dažniau naudojamas patalpose, taip pat ir lauko apšvietimui. Mūsų asortimente rasite LED šviestuvus, skirtus naudoti patalpose ir lauke, taip pat lempučių. LED šviestuvai ilgai tarnauja, naudoja mažai energijos ir šviečia netgi ryškiau, nei kaitrinės lempos. Todėl LED lempučių skleidžiamas apšvietimas yra ekonomiškesnis nei kitų lempučių. Šiais laikais LED apšvietimas yra tiek pažengęs, kad galima gauti bet kokios šviesos spalvos ir intensyvumo LED lempučių.

Tvarumas ir LED šviestuvai eina greta

Šiame asortimente esantys LED šviestuvai yra ne tik itin ekonomiški, bet ir gražaus dizaino. Mūsų asortimente yra LED pakabinamų šviestuvų, LED kryptinių šviestuvų ir LED grindinių šviestuvų. Šis LED šviestuvas skleidžia unikalią šviesą, todėl galite ypatingiau apšviesti svetainę, valgomąjį ar miegamąjį. Jūsų namai verti gražiausio apšvietimo ir tai lengvai įgyvendinama naudojant mūsų unikalius LED šviestuvus! Puikiai jums tinkantį LED šviestuvą galite išsirinkti iš lempairsviesa!

Nemokama konsultacija apie LED šviestuvus

Ieškote LED šviestuvų savo svetainei ar terasai, tačiau išsirinkti atrodo sudėtinga? Mielai padėsime surasti idealų LED šviestuvą jūsų būstui. Susisiekite su mumis pasinaudodami tiesioginio bendravimo funkcija arba paskambinkite mums ir nemokamai pasikonsultuokite. Mums padedant tikrai rasite jums puikiai tiksiantį LED šviestuvą!

new